AB-rent


WWW: https://www.ab-rent.pl/

Dodano: 2023-01-23

Telefon:

Miejscowość: Wrocław

Adres: Sycowska 13

Kod pocztowy: 51-319

Źródła:
https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/wroclaw

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Długoterminowy wynajem aut we Wrocławiu - korzyści wynikajace z takiego rozwiązania


Długoterminowy wynajem pojazdów jest usługą polegającą na dzierżawie aut w ustalonym czasie, który wynosi zazwyczaj parę tygodni, miesięcy lub lat. Rozwiązaniem tym interesują się kierowcy chcący uniknąć konieczności kupowania samochodów na własność, co wiązałoby się z wyższymi wydatkami. Ponadto dość szybko tracą one na wartości, przez co mogliby być stratni w razie późniejszej odsprzedaży. Wypożyczalnie oferują auta miejskie, dostawcze oraz zaliczane do klasy premium, sprawdzające się w trakcie podróży służbowych, sesji zdjęciowych czy ślubów. Jedną z nich jest AB-Rent, czyli firma o licznych rekomendacjach, gwarantująca przejrzystą umowę oraz szeroki wybór samochodów różnych marek.

Oferowany przez nią długoterminowy wynajem aut we Wrocławiu to opłacalna finansowo opcja powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na inwestycję we własną flotę. Przez cały okres trwania współpracy właścicielem pojazdu pozostaje wypożyczalnia, a najemca może dysponować nim zgodnie z własnymi potrzebami. To świetna alternatywa dla leasingu, która nie wpływa na zdolność kredytową i ułatwia planowanie comiesięcznych wydatków.

Korzystanie z nowoczesnego, komfortowego, przestronnego i zadbanego auta pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, dlatego proponowane pojazdy sprawdzają się w trakcie spotkań biznesowych lub branżowych eventów, ponieważ dają szansę zrobienia dobrego pierwszego wrażenia. Na wynajem decydują się osoby chcące zrezygnować z usług kolei państwowych i docierać do celu bez konieczności przesiadek. Niektóre samochody mają pojemne bagażniki, które z łatwością mieszczą kilka walizek jednocześnie. Część z nich wyposażono także w czujniki parkowania, kamery, nawigacje oraz systemy klimatyzacji.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu