AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka


WWW: https://amgautomatyka.pl/

Dodano: 2021-10-27

Telefon: +48 55 232 98 25

Miejscowość: Elbląg

Adres: Legionów 47C

Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://amgautomatyka.pl/kategoria-produktu/jvl/zintegrowane-silniki-krokowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Silniki krokowe 4nm


Poszukując części czy urządzeń do automatyki przemysłowej, warto zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa ze strony amgautomatyka.pl. Jest to firma działająca na rynku od wielu lat i zajmująca się sprzedażą rozmaitego sprzętu mającego na celu łączenie technologii pochodzących od różnych producentów. W swojej ofercie ma kompletne rozwiązania cechujące się wysoką jakością, ale może także dobrać stosowne rozwiązania do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Jest ona przedstawicielem handlowym wielu znanych firm europejskich i nie tylko, które dostarczają na rynek sprzęt niezawodny i cechujący się wyjątkową wytrzymałością.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia zarówno wysokiej klasy specjalistów od automatyki i hydrauliki siłowej, jak i doświadczonych handlowców, dlatego można liczyć na dobór idealnego urządzenia do konkretnych potrzeb, jak również na wymiarowanie sprzętu do dowolnej aplikacji. Do każdego klienta pochodzi się tam indywidualnie, starając się sprostać jego zapotrzebowaniu. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu w tej branży przez kilkadziesiąt lat świadczy kompleksowe usługi, w których skład wchodzą:

  • dobór urządzeń,
  • sprzedaż,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji danego projektu.

Na zamówione urządzenie nie trzeba długo czekać, ponieważ większość z nich firma ma u siebie na stanie magazynowym.

W asortymencie ma między innymi wyjątkowej jakości silnik krokowy 4 Nm pochodzący od holenderskiej firmy JVL. Jest to silnik serii ServoStep cechujący się wysoką niezawodnością dzięki temu, że jest zintegrowany z enkoderem. Zwykłe silniki krokowe nie mają enkodera, dlatego są awaryjne, szybko się nagrzewają i zużywają ogromne ilości energii elektrycznej. Dlatego ich koszty eksploatacyjne są bardzo wysokie. Zintegrowany z enkoderem silnik holenderski nie powoduje takich perturbacji i działa niezwykle sprawnie. Wśród wielu istotnych zalet tego typu silników wymienić należy:

  • automatyczną kontrolę poboru prądu,
  • cichą pracę,
  • precyzję działania silnika,
  • wysoki moment obrotowy,
  • wbudowany port Ethernet pozwalający na swobodną konfigurację i zdalne sterowanie silnikiem.

Korzyści płynących z zastosowania tego właśnie urządzenia w automatyce przemysłowej jest zdecydowanie więcej i są nimi na przykład wysoka precyzja pozycjonowania, dostępny podwójny wał umożliwiający instalację zróżnicowanych mechanizmów oraz bezpieczne użytkowanie dzięki obudowie spełniającej normy IP65.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu