Apteka Pod Gwiazdą


WWW: https://aptekapodgwiazda.pl/

Dodano: 2023-01-03

Telefon: 500 623 943

Miejscowość: Nowa Sarzyna

Adres: Azalii Pontyjskiej 2a

Kod pocztowy: 37-310

Źródła:
https://aptekapodgwiazda.pl/acti-vita-miner-energia-suplement-diety-60-sztuk.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Acti vita-miner Energia i inne sposoby na energię


Współczesny świat wymaga od ludzi coraz więcej, co sprawia, że czasu jest coraz mniej, obowiązków coraz więcej i trudno jest dotrzymać temu kroku. Na pewno nie sprzyja temu brak energii, na który narzeka wiele osób. Czując się zmęczonym, ospałym i pozbawionym sił witalnych trudno jest wypełniać swoje podstawowe obowiązki, zwykle zatem rezygnuje się z tego, co nie jest niezbędne, jak spotkania z przyjaciółmi czy aktywność fizyczna. Jak to zmienić? Kluczowe jest dodanie sobie energii, ale też dobra organizacja.

Za brak energii odpowiadać mogą różne czynniki, zwykle jednak jest to po prostu niedostateczna ilość snu i wypoczynku. Nawet najbardziej zajęty człowiek musi na nie znaleźć czas - a raczej szczególnie on, inaczej bowiem nie można będzie działać wydajnie, a jakość pracy obniży się. Problem ten znają zwłaszcza osoby pracujące umysłowo czy uczące się, ich umysły muszą bowiem pracować na wysokich obrotach. Kiedy nie ma energii, chce się spać, nie ma na to szans, zatem nie osiągnie się dobrych wyników nawet jeśli poświęci się na dane obowiązki wiele czasu.

Duże znaczenie ma też oczywiście odpowiednia dieta, między innymi to, by była dobrze zbilansowana, ale też regularność posiłków. Zbyt długie przerwy pomiędzy nimi powodują spadki glukozy we krwi, co oznacza też spadek energii. Jednocześnie jedzenie dużych posiłków, w dodatku ciężkich, może powodować senność. Należy zatem jadać częściej, a mniej, dbając o dobre zbilansowanie swojego menu.

Ogromnie wyczerpująco działa też na organizm stres, zatem kiedy się go doświadcza, ważne jest, by znaleźć sposób na relaks, jak gorąca kąpiel czy sport. Dobrze jest też stosować suplementy z magnezem, zwiększającym odporność organizmu na stres. Gdy zaś doświadcza się stresu przewlekłego, szczególnie niszczącego, trzeba zastanowić się, jak go wyeliminować ze swojego życia albo nauczyć się z nim radzić, w czym pomocna może być na przykład psychoterapia.

Dbając o wszystkie te czynniki, można też wspomóc się suplementami diety, trzeba jednak pamiętać, że nie mogą być one zamiennikiem odpoczynku, zdrowej diety czy odpowiedniej ilości snu. Apteka Pod Gwiazdą osobom potrzebującym zastrzyku energii, na przykład w okresie wytężonej pracy fizycznej albo umysłowej, może zaproponować na przykład suplement Acti vita-miner Energia, stanowiący kompleks witamin i minerałów, wzbogacony o kofeinę i żeń-szeń.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu