Barwy Reklamy Monika Winogrodzka


WWW: http://www.barwyreklamy.pl/

Dodano: 2021-03-20

Telefon: 504 188 574

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wałbrzyska 14

Kod pocztowy: 02-739

Źródła:
http://www.barwyreklamy.pl/?product=4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dyplomy drewniane


Organizatorzy imprez kulturalnych i konkursów czy zawodów sportowych różnej rangi często poszukują ciekawych rozwiązań, które mogłyby stanowić trofea dla zwycięzców. Powinny one być wyjątkowe pod względem formy i trwałe, aby długo przypominać o odniesionym zwycięstwie. Bardzo ciekawe produkty cechujące się doskonałym wykonaniem, pomysłowością i estetycznym wyglądem poleca firma ze strony barwyreklamy.pl, która obsługuje przedsiębiorstwa, instytucje, a także klientów prywatnych. Tworzy ona nie tylko trwałe i przyciągające wzrok reklamy, ale też na przykład statuetki i dyplomy drewniane. 

Oferowane produkty są wyjątkowe, tworzone przez kreatywnych grafików firmy, którzy wykonują swój zawód z prawdziwą pasją i zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klientów. Firma dysponuje też fachowym sprzętem pozwalającym na precyzyjne wycinanie, grawerowanie i inne techniki obróbki zamówionych artykułów. Są to usługi kompleksowe, na które składa się projektowanie, produkcja, a w przypadku dużych reklam także montaż.

Wspomniane dyplomy dostępne są w różnych formach, a ich jakość pozwala przypuszczać, że na wiele lat zachowają swoją atrakcyjność. Są one dostępne w etui i bez niego. Będzie to pamiątka, która dzięki drukowi sublimacyjnemu zachowa czytelność. Są one wykonywane na indywidualne zamówienie, a projektanci firmy są zawsze otwarci na pomysły zleceniodawcy. Wykonane z drewna pamiątki tego typu mogą być wspaniałą ozdobą ściany lub biurka. Istnieje możliwość wyboru oprawy od naturalnej jasnej, przez ciemne odcienie drewna, po malowane ramy. Producent podejmuje się wykonania nawet najbardziej niestandardowych zamówień, wystarczy się z nim skontaktować i ustalić szczegóły.

Poza dyplomami przedsiębiorstwo to poleca także inne trofea wykonane z drewna. Można na nich umieścić dowolny napis bezpośrednio na drewnie, ale bardzo pięknie wygląda też połączenie drewna z innym materiałem, na przykład ze stalą nierdzewną, na której wygrawerowano napis. Na podanej stronie można znaleźć wiele zdjęć z dotychczasowych realizacji projektów wykonywanych dla klientów z wielu branż.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu