Bio - baseny


WWW: http://www.bio-baseny.pl

Dodano: 2022-01-25

Telefon: 605 061 831

Miejscowość: Suchy Las k/Poznania

Adres: Obornicka 76

Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
http://www.bio-baseny.pl/akcesoria-do-basenu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odkurzacz basenowy Dolphin - czym się wyróżnia?


Firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu basenów. W ofercie posiada również wyposażenie przeznaczone do dbania o akweny wodne. Są to akcesoria do oczyszczania ręcznego lub automatycznego. W asortymencie pojawiają się jedynie sprawdzone produkty pochodzące od zaufanych przedsiębiorstw. Można korzystać z nich sezonowo lub przez cały rok. Do wyboru są między innymi manualne szczotki oraz siatki na liście, a także wysokiej jakości odkurzacz basenowy marki Dolphin. Dostępne wersje to E20, S200, S300i oraz M400. Nadają się one do czyszczenia zarówno przydomowych basenów, jak i instalacji umieszczonych na terenie hoteli oraz innych ośrodków wypoczynkowych. Sklep zapewnia doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu urządzenia.

Cykl czyszczenia przy użyciu odkurzacza wynosi do dwóch i pół godzin. Urządzenie może być sterowane za pomocą telefonu, dzięki czemu można włączać i wyłączać je na odległość. Niektóre modele zostały wyposażone w wózek transportowy, który ułatwia przenoszenie odkurzacza z jednego miejsca w drugie. Zwiększa to mobilność nawet dużych maszyn - to najlepsze rozwiązanie w przypadku odkurzaczy wykorzystywanych do czyszczenia kilku basenów znajdujących się w obrębie jednego ośrodka. Asortyment sklepu jest na tyle różnorodny, że pozwala stworzyć cały niezbędny zestaw narzędzi do czyszczenia. W ofercie znajduje się między innymi siatka z uchwytem teleskopowym, siatka do liści oraz szczotki do ścian. Klienci mogą zakupić również dozowniki o różnej wielkości, a także węże basenowe. Do wykonywania samodzielnych napraw przeznaczone są różnego rodzaju łatki.

Cała oferta została przedstawiona na stronie internetowej sklepu Bio Baseny. Warto zapoznać się także z usługami związanymi z projektowaniem i budową basenów. Do wyboru są modele wewnętrzne i zewnętrzne, w tym baseny prywatne oraz hotelowe. W razie wątpliwości wystarczy skorzystać z doradztwa oferowanego przez pracowników przedsiębiorstwa. Firma zapewnia dostosowanie projektu i jego wykonania do oczekiwań klienta.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu