Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


WWW: https://spectlumacz.pl/

Dodano: 2022-11-07

Telefon: 32 494 32 69

Miejscowość: Rybnik

Adres: Konarskiego 12

Kod pocztowy: 44-274

Źródła:
https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-medyczne/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komu można zlecić tłumaczenie dokumentów medycznych na hiszpański?


Dalekie terminy realizacji usług medycznych w Polsce sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy zagranicznych lekarzy. W takiej sytuacji sporym problemem jest przedstawienie w szpitalu bądź przychodni poza Polską aktualnych wyników badań oraz historii choroby. Wymagane jest przedłożenie rzetelnie wykonanego przekładu, którego autorem musi być certyfikowany tłumacz przysięgły. 

Aby zlecić translację, nie trzeba już szukać w swojej okolicy biura stacjonarnego. Na stronie internetowej spectlumacz.pl ogłasza się realizator online, którego kadra podejmuje się tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów medycznych na wiele współczesnych języków. Przygotowana oferta to wynik dostrzeganych od lat potrzeb rynkowych, przedstawianych zarówno przez odbiorców prywatnych, jak i biznesowych. Lista świadczeń jest na bieżąco aktualizowana. 

Choć najczęściej pracownicy dokonują przekładu na angielski lub niemiecki, mogą także wykonać tłumaczenie dokumentów medycznych na hiszpański, francuski lub białoruski czy ukraiński. Translacja może również odbywać się w drugą stronę, na język polski. Jest to opcja, z której mogą skorzystać obcokrajowcy lub osoby, które leczyły się za granicą, ale chciałyby na powrót przejść pod opiekę polskich lekarzy.

Kadra zajmująca się realizacją zleceń dokłada wszelkich starań, by oddać tekst terminowo. Przekład jest dodatkowo sprawdzany przez korektorów i native speakerów, dzięki czemu klient ma pewność, że wszystkie zwroty, nawet te potoczne lub zawierające specjalistyczne słownictwo, zostały przetłumaczone poprawnie, z zachowaniem sensu i kontekstu. Cennik za poszczególne usługi jest dostępny online. Niestandardowe zamówienia są wyceniane indywidualnie.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu