BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia


WWW: https://klinikagoclaw.pl/

Dodano: 2023-06-04

Telefon: 501374437

Miejscowość: Warszawa

Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8

Kod pocztowy: 03-984

Źródła:
https://klinikagoclaw.pl/laseroterapia-warszawa/usuwanie-blizn-przebarwien.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Laserowe usuwanie blizn w Warszawie - dla kogo?


Pozbywanie się wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry może być bardzo trudne, nawet gdy chodzi o zwykłe zaskórniki czy też plamy posłoneczne. Tymczasem tylko gładka, mająca równy koloryt i pozbawiona skaz skóra może być piękna i cieszyć właściciela, co dotyczy zarówno twarzy, narażonej na ciągłą ekspozycję, jak i ciała - usuwanie niedoskonałości na ciele jest czasami bardzo męczące, uniemożliwia na przykład noszenie wybranej odzieży czy strojów kąpielowych. Takie utrudnienia mają zwłaszcza osoby posiadające blizny, trudno bowiem takie zmiany uznać za estetyczne - znacznie częściej uważa się, że szpecą twarz czy ciało.

Oczywiście defekty takie mogą mieć różny wygląd, co zależy choćby od tego, jak długo występują na skórze. Nie można jednak liczyć, że z czasem staną się mniej widoczne - skóra w tym miejscu będzie mieć inną strukturę oraz kolor. Dotyczy to między innymi szram po urazach czy po zabiegach chirurgicznych - nawet jeśli blizna powstała w wyniku ratowania zdrowia albo życia, może po czasie wprawiać w spore kompleksy. Czasami ludzie próbują maskować takie skazy na przykład za pomocą tatuaży, nie zawsze jednak jest to możliwe, choćby ze względu na miejsce występowania defektu. Samodzielne usuwanie blizn jest zaś praktycznie niemożliwe, niezależnie od tego, że w aptekach znaleźć można maści czy kremy mające zmniejszać ich widoczność.

Nie mniejszy problem mają osoby posiadające na skórze rozstępy. Te zmiany są tym bardziej uciążliwe, że występują w dużej ilości, mogą na przykład pokrywać całe uda, brzuch czy ramiona - nie są to bynajmniej pojedyncze linie i pręgi. W dodatku z czasem wcale nie zmniejszają swej widoczności, a jedynie zmieniają kolor, z czerwonego na białawy, przez co, w zależności od kolorytu skóry, mogą być nawet jeszcze bardziej widoczne.

Osoby mające takie problemy nie muszą ukrywać swych blizn pod ubraniami czy martwić się kompleksami. Można bowiem skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które dają bardzo dobre efekty. W dodatku w grę wchodzą różne rozwiązania. Kiedy zmiana nie jest bardzo widoczna, można spróbować mezoterapii lub mikrodermabrazji. Ten pierwszy zabieg może intensywnie regenerować skórę, a drugi przede wszystkim ją złuszcza. Gdy zaś pragnie się szybkiego i perfekcyjnego efektu, można zdecydować się na laserowe usuwanie blizn w Warszawie, opisane na stronie klinikagoclaw.p.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu