BMWsklep.pl


WWW: https://bmwsklep.pl/

Dodano: 2023-01-23

Telefon: 515148839

Miejscowość: Poznań

Adres: Obornicka 235

Kod pocztowy: 60-650

Źródła:
https://bmwsklep.pl/kategoria-produktu/akcesoria-samochodowe/akcesoria-wewnetrzne/dywaniki-samochodowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak często wymieniać dywaniki do BMW (E39 lub inne)?


Wielu kierowców ma świadomość, że najczęściej brudzącym się elementem w ich samochodzie jest dywanik chroniący wykładzinę pod stopami. Jest on narażony nie tylko na osiadanie na nim kurzu i innych zanieczyszczeń. Bardzo często chłonie również wilgoć przenoszoną na obuwiu, co może przyczynić się do powstawania pleśni oraz nieprzyjemnego zapachu. Chodniczek, jak większość rzeczy użytkowanych na co dzień, niszczy się. Warto więc pamiętać o jego regularnej wymianie.

Jeżeli właściciel auta stosuje w swoim samochodzie tylko oryginalne akcesoria, kupno nowych dywaników może okazać się nieco droższe niż nabycie uniwersalnych, dostępnych od ręki modeli. Aby nie ponosić takich kosztów zbyt często, poleca się zainwestować w osłonki pod stopy wykonane z odpowiednio giętkiej, wytrzymałej gumy. Taki asortyment można zamówić, korzystając z oferty certyfikowanego dystrybutora produktów marki BMW w Polsce, firmy P.H. Smorawiński Spółka z o.o., której siedziba znajduje się w Poznaniu. Kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną listą sprzedażową. Obejmuje ona między innymi doceniane za estetykę i trwałość dywaniki do BMW (wersja E39 lub inne). 

Dostawca zapewnia, że zajmuje się dystrybucją tylko oryginalnego wyposażenia do aut, nie proponuje tanich zamienników. Daje gwarancję, że klient będzie zadowolony zarówno z ceny, jak i z szybkości realizacji zamówienia, a zawartość przesyłki spełni jego oczekiwania. Proponowane dywaniki posiadają odpowiednio wyeksponowane logo wspomnianej marki, pasują do każdego modelu BMW, nawet do samochodów w typie sportowym, z niskim zawieszeniem. Są polecane osobom, które lubię aktywnie spędzać czas, na przykład na wędrówkach po górach lub podczas wypadów nad morze. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się brudu i wilgoci, bardzo łatwo je umyć. Prosty system mocowania pozwala na bezproblemowe wyjęcie chodniczka nawet w trakcie krótkiego postoju na stacji benzynowej lub myjni, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, a następnie umożliwia szybkie spłukanie nagromadzonych zanieczyszczeń po bieżącą wodą, bez dodatku detergentu. Materiał, z którego zrobione są dywaniki, nie nasiąka, więc po chwili jego powierzchnia jest nie tylko czysta, ale również sucha. Nie odkształca się też ani nie strzępi, co jest częstym problemem pojawiającym się przy chodnikach materiałowych.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu