BTL Polska Sp.z o.o.


WWW: https://btlaesthetics.pl

Dodano: 2022-06-11

Telefon: 226670276

Miejscowość: Warszawa

Adres: Leonidasa 49

Kod pocztowy: 02-239

Źródła:
https://www.btlestetyka.pl/blog/twinscan-dwa-mistrzowskie-lasery-do-depilacji-w-jednym-urzadzeniu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nowoczesne urządzenia laserowe do depilacji - co mogą zaoferować?


Wykorzystanie laserów w przeróżnych dziedzinach życia jest coraz szerze. Są one wykorzystywane przede wszystkim w medycynie, także estetycznej, oraz kosmetyce, gdzie oddają szczególnie wielkie zasługi. Są bowiem w stanie poradzić sobie nawet w takich przypadkach, w których nic innego nie działa. Najlepszym tego przykładem jest depilacja laserowa, która jest jedynym sposobem na trwałe usunięcie owłosienia.

Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością, co wiąże się z faktem, że producenci urządzeń do jego przeprowadzania stale pracują nad ich udoskonalaniem. Nic dziwnego - lasery starszej generacji były w stanie usuwać tylko ciemne i mocne włoski, w dodatku robiły to w dość bolesny sposób. Obecnie o takich efektach można zapomnieć - oczywiście o ile wybierze się dobry i innowacyjny sprzęt. Firma BTL Polska, zajmująca się dystrybucją urządzeń laserowych do celów medycznych i kosmetycznych, poleca między innymi urządzenie laserowe do depilacji TwinScan, które łączy w sobie walory dwóch różnych laserów. Dzięki temu usuwa włoski każdego rodzaju, robiąc to szybko i praktycznie bezboleśnie. Z każdą kolejna sesją można zauważyć, że włosów odrasta coraz mniej, a po zakończeniu pełnego cyklu skóra będzie całkiem gładka - już na stałe. Jego łagodność pozwala też zastosować go na dowolnym obszarze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą tego sprzętu depilować nawet najbardziej wrażliwe miejsca, na przykład twarz, pachy czy okolice intymne.

Widać zatem, że zdecydowanie warto umieścić ten sprzęt w swoim salonie, nawet jeśli komuś jego cena wyda się dość wysoka. Koszt zakupu na pewno szybko się zwróci. Chętnych na depilację laserową obecnie nie brakuje, a im lepszą jakość zabiegu można zagwarantować, na tym więcej klientów można liczyć.

Warto też zauważyć, że sprzęt ten jest łatwy w obsłudze. Wykonano go z dbałością o niezawodność i ergonomię, co pozwala łatwo i sprawnie przeprowadzać zabiegi. Personel doceni to szczególnie w przypadku depilowania większych partii ciała, jak nogi, plecy czy męski tors.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu