Centrum Szkoleniowe Wspólna


WWW: https://ce.edu.pl/

Dodano: 2022-01-11

Telefon: 665 01 77 77

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspólna 56

Kod pocztowy: 00-686

Źródła:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/norweski

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Niedrogi kurs norweskiego online


Znajomość co najmniej jednego języka obcego otwiera zupełnie nowe możliwości zawodowe. To podstawa wśród osób planujących wyjazd z kraju w celach zarobkowych oraz chcących znaleźć zatrudnienie w firmach o międzynarodowym charakterze. Umiejętność komunikowania się w innym języku przydaje się w trakcie podróży biznesowych, przykładowo podczas rezerwowania hoteli czy bukowania lotów. Jest ona niezbędna również wśród osób tworzących korespondencję wysyłaną zagranicznym partnerom biznesowym. Możliwość pozyskiwania przydatnej wiedzy dają szkoły językowe współpracujące z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Proponują one zajęcia indywidualne oraz grupowe, których częstotliwość zależy od potrzeb danej osoby.

W przeszłości szkoły wymagały dojazdu do swojej siedziby, co zabierało czas i wiązało się z wieloma niewygodami. Na szczęście dziś znaczna część z nich proponuje zajęcia przez internet, które są korzystne finansowo. Jedną z nich jest Centrum Europy, czyli firma oferująca kurs norweskiego online dla osób początkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Współpracuje ona z wykwalifikowanymi lektorami przeprowadzającymi zajęcia indywidualne oraz w grupach, w których uczestniczy maksymalnie 8 osób jednocześnie.

Szkoła ta dopasowuje się do potrzeb klientów, dzięki czemu lekcje, jakie przeprowadza, przynoszą oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. To ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do placówki oraz mających pod opieką małe dzieci. Mają one zapewnione indywidualne podejście oraz wsparcie lektorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Koncentrują się oni na nauce rozumienia ze słuchu, gramatyce oraz nieformalnych zwrotach wykorzystywanych na co dzień w rozmowach.

Uczestnictwo w zajęciach online jest polecane osobom, którym brakuje zapału do samodzielnej nauki. Wymaga ona umiejętności poszukiwania przydatnych materiałów oraz weryfikowania ich prawdziwości. Kursy przeprowadzane w szkole odbywają się w godzinach porannych, przedpołudniowych i popołudniowych, a częstotliwość zajęć ustalana jest indywidualnie. Firma wykorzystuje wyłącznie sprawdzone metody nauczania, dlatego jej usługi są często polecane. Przydają się one między innymi maturzystom oraz studentom mającym przed sobą ważne egzaminy. Korzystają z nich także osoby chcące awansować lub zmienić miejsce zatrudnienia.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu