DAUL Jacek Jastrzębski


WWW: http://daul.pl/

Dodano: 2020-12-27

Telefon: +48 512 317 169

Miejscowość: Kraków

Adres: PŁK Dąbka 2

Kod pocztowy: 30-732

Źródła:
http://daul.pl/sprzet-filmowy-krakow.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Scenografia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Film
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem sprzętu filmowego


Zazwyczaj sprzęty wykorzystywane na planach filmowych są używane tylko raz, dlatego ich zakup jest nieopłacalny. Składają się na nie między innymi kamery, kostiumy przeznaczone dla aktorów czy elementy scenografii, które można wypożyczyć na stronie daul.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa o dużej renomie. Reprezentują go prawdziwi pasjonaci, mający na koncie szereg zrealizowanych zleceń oraz dużą liczbę rekomendacji pochodzących od klientów. Propozycja ta kierowana jest do scenarzystów, domów produkcyjnych, agencji reklamowych, teatrów i wielu innych placówek.

Rozwiązanie to jest bardzo korzystne, ponieważ wynajem sprzętu filmowego jest znacznie tańszy w porównaniu do nabycia go na własność. Firma zapewnia przejrzyste warunki współpracy, czytelną umowę i kompleksowe wsparcie. Przechowuje swoje rekwizyty w specjalnych magazynach oraz w odpowiednich warunkach, dzięki czemu są chronione przed wilgocią, kurzem, pyłkiem lub innymi zanieczyszczeniami. Wszystko to sprawia, że wyglądają jak nowe.

W ramach świadczonych usług przedsiębiorstwo oferuje między innymi kostiumy oraz rzeczy wykorzystywane na planach, na których nagrywane są filmy, seriale, teledyski, materiały promocyjne i przedstawienia. Wyróżnia go bogaty asortyment, spośród którego każdy znajdzie coś dla siebie. Proponowane eksponaty dają możliwość stworzenia jedynej w swoim rodzaju scenografii, dopasowanej do charakteru tworzonego materiału. Dzięki nim produkcja na ekranie wygląda bardzo autentycznie. Przedmioty dostępne w ofercie tworzą odpowiedni nastrój i odzwierciedlają wybrane okresy historyczne.

Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat i obsługuje klientów z różnych miast znajdujących się na terenie Polski. Jej sprzęty odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, przez co ryzyko ich zniszczenia jest bliskie zeru. Posiada między innymi profesjonalne systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, a na dodatek specjalizuje się w budowaniu scenografii. Dostarcza zamówione przez klienta rekwizyty w wyznaczone przez niego miejsce, dzięki czemu nie musi on zaprzątać sobie głowy samodzielnym transportem.  Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu