Dental Med


WWW: https://www.implantywroclaw.com.pl

Dodano: 2022-07-03

Telefon: 604 609 012

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kamieńskiego 142

Kod pocztowy: 51-124

Źródła:
https://www.implantywroclaw.com.pl/cennik/stomatologia-zachowawcza-pl.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy cena wybielania zębów we Wrocławiu musi być wysoka?


Wybielanie zębów to jeden z najbardziej pożądanych zabiegów wykonywanych w gabinetach stomatologicznych, nie tylko jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, ale w ogóle. Trudno się temu dziwić, białe zęby wyglądają pięknie i istotnie wpływają na wizerunek człowieka, pociemniałe zaś czy żółte odbierają urok. Zwykle jednak wybielanie u stomatologa kojarzy się z wielkimi wydatkami, na jakie pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Czy jednak na pewno?

Warto przekalkulować

Na pewno wybielanie zębów w ramach profesjonalnych usług w dobrym gabinecie (tylko takie warto wybierać, by mieć gwarancję zadowolenia) nie kosztuje tak mało jak zakup preparatu do samodzielnego użytku. Może jednak opłacać się znacznie bardziej. Przede wszystkim profesjonalne wybielanie to sposób na olśniewający efekt, podczas gdy preparaty przeznaczone do użytku domowego działają bardzo słabo. Najlepsze efekty dają w przypadku osób mających białe zęby z natury i potrzebujących tylko delikatnego wybielenia. Poza tym wybielanie u stomatologa daje efekt na znacznie dłużej.

Warto też pamiętać o zdrowiu szkliwa. Samodzielne wybielanie nieraz wiąże się z jego osłabieniem, gdyż słabo działające preparaty są przetrzymywane na zębach, co ma na nie negatywny wpływ. Potem szkliwo trzeba odbudowywać (nie mówiąc o skrajnych przypadkach mocnego zniszczenia zębów), co rodzi spore koszty. W przypadku wybielania profesjonalnego nie ma takiego ryzyka.

Różne ceny

Osoby chcące poddać się zabiegowi rozjaśniania szkliwa u stomatologa mają też do wyboru różne oferty oraz różne metody. Chcąc zminimalizować koszty, można  poszukać najkorzystniejszej oferty, a także wybrać metodę kosztującą mniej. Taką jest między innymi wybielanie nakładkowe - z tego względu, że odbywa się tak naprawdę w domu pacjenta, a przy tym na efekt trzeba poczekać jakiś czas. Jednowizytowe wybielanie, w czasie którego uzyskuje się olśniewający efekt praktycznie natychmiast, jest znacznie droższe.

Cenę wybielania zębów we Wrocławiu można znaleźć na stronie jednego z gabinetów - implantywroclaw.com.pl.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu