DentiCo


WWW: https://www.dentico.eu/

Dodano: 2020-09-17

Telefon: +48 58 557 77 77

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Kołobrzeska 5

Kod pocztowy: 80-390

Źródła:
https://www.dentico.eu/nasze-uslugi/chirurgia-stomatologiczna/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chirurg stomatolog Gdańsk • DentiCo


Nie wszystkie ubytki zębowe można zaleczyć. Czasami jest konieczność pozbycia się zęba w celach estetycznych lub zdrowotnych. Naprzeciw oczekiwaniom pacjentów z Trójmiasta wychodzi klinika DentiCo. Chirurg stomatolog w Gdańsku precyzyjnie rozpozna problem, opowie o możliwościach zaradzenia mu oraz podejmie konieczne kroki do usunięcia go. Ekstrakcja zęba nie musi wiązać się jedynie z bardzo dużym ubytkiem, którego nie można uzupełnić. Specjalista często decyduje na pozbycie się jakiegoś zęba (a nawet kilku), gdy zakładany jest aparat ortodontyczny. Jeśli jest potrzeba przeprowadzenia kompleksowych badań medyczno-stomatologicznego, to gdański gabinet z pewnością spełni oczekiwania. Ośrodek skupia się na kilku dziedzinach dentystycznych. Na wyposażeniu poszczególnych sal zabiegowych znajdują się nowoczesne urządzenia oraz wysokiej jakości sprzęt, który usprawnia proces leczenia zębów.

Ósemki są zębami, które najczęściej pojawiają się w dorosłym wieku. Potrafią sprawić problem niejednej osobie. Stomatolodzy podchodzą do problemu "zębów mądrości" na różne sposoby. Jest grupa, która stara się leczyć ubytki. Jednak wielu fachowców decyduje się na ekstrakcję wszystkich ósemek. Jest to w wielu przypadkach niezbędne. Nowe zęby rozpychają linie górne i dolne, co może doprowadzić do krzywienia się pozostałych zębów. Z tego powodu gabinet zlokalizowany w Gdańsku zapewnia profesjonalne doradztwo i możliwość skorzystania z doświadczenia chirurga twarzowo-szczękowego.

Pośród zabiegów, które przedstawia klinika, warto wymienić:

  • usuwanie ósemek,
  • dłutowanie pozostawionych korzeni,
  • ekstrakcję zębów zatrzymanych,
  • ekstrakcję zębów stałych i mlecznych,
  • plastykę połączenia ustno-zatokowego,
  • usuwanie torbieli kości,
  • kliniczne wydłużenie korony,
  • podcięcie wędzidełka.

Wymienione usługi medyczne to tylko niektóre z wykonywanych w doskonale wyposażonym ośrodku. Strona internetowa skupia szeroki zakres informacji, dzięki czemu każdy zaznajomi się z możliwościami zapewnianymi przez stomatologów, chirurgów, ortodontów, higienistkę stomatologiczną.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu