DOWAN Sp. z o.o.


WWW: http://www.dowan.com.pl/

Dodano: 2019-03-01

Telefon: (058) 520 22 19

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Al. Grunwaldzka 220

Kod pocztowy: 80-266

Źródła:
http://www.dowan.com.pl/oferta/spencer/sprz%C4%99t-ratownictwa-medycznego/systemy-transportu/krzesla-transportowe.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krzesło transportowe


Na wyposażenie karetki pogotowia składa się szereg różnych „elementów”, między innymi:

 

· urządzenia i akcesoria wykorzystywane w diagnostyce medycznej - ciśnieniomierze, pulsometry, stetoskopy, fonendoskopy, młotki Bucka, termometry, glukometry, przenośne zestawy do elektrokardiogramów, etc.

· aparatura ratująca życie - ręczne i elektryczne ssaki (pozwalają na udrożnienie górnych dróg oddechowych), systemy tlenowe, worki samorozprężalne, respiratory, maski, zestawy do intubacji, etc.

· sprzęt przeznaczony do przenoszenie rannych i poszkodowanych - materace z uchwytem, nosze płachtowe, podbierakowe, koszowe, wydobywcze, deski ortopedyczne, krzesła transportowe, etc.

· systemy magazynowania - sposób przechowywania poszczególnych przyrządów i medykamentów ma bardzo duże znaczenie, dlatego w ambulansie nie powinno zabraknąć specjalistycznych toreb, szafek czy mocowań.

 

Warto zwrócić szczególną uwagę na jeden z przywołanych wyżej artykułów, a mianowicie krzesło transportowe. Znajduje ono niezwykle szerokie zastosowanie. Jest wykorzystywane  nie tylko przez członków służby zdrowia czy punkty pomocy medycznej. ale również różnego rodzaju zakłady. Pozwala na przenoszenie osób chorych, rannych lub niepełnosprawnych podczas akcji ratunkowej lub ewakuacji. Zapewnia im bezpieczną i - co niemniej istotne - komfortową  „podróż”.

Nasuwa się pytanie: gdzie można nabyć wspomniany sprzęt? Jego dystrybucją zajmuje się firma DOWAN z siedzibą w Gdańsku. Co wyróżnia ją spośród innych podmiotów funkcjonujących na współczesnym rynku? Na pierwszy plan wysuwa się bez wątpienia bogate doświadczenie. Przedsiębiorstwo współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi dostawcami. Skutek? Klienci otrzymują nowoczesne, niezawodne produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat poszczególnych wyrobów albo poznać warunki sprzedaży i realizacji zamówień, wystarczy zajrzeć na stronę internetową: dowan.com.pl i zapoznać się z zamieszczonymi tam informacjami.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu