DOZOWNICE.PL


WWW: https://www.dozownice.pl

Dodano: 2022-04-15

Telefon: 41 373 25 30

Miejscowość: Kielce

Adres: Olszewskiego 36

Kod pocztowy: 25--66

Źródła:
https://www.dozownice.pl/kompletne-linie-nalewajace

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Automatyczna linia do e-liquid – charakterystyka


Zautomatyzowane rozwiązania  w przemyśle muszą być tworzone przez osoby i przedsiębiorstwa, które mają odpowiednie ku temu doświadczenie i kompetencje. Dotyczy to w szczególności urządzeń, które mają działać z ogromną precyzją, takich jak dozownice. Tego typu wyposażenie jest stosowane między innymi w farmaceutyce, w przemyśle spożywczym oraz chemicznym.

Na stronie internetowej dozownice.pl można zapoznać się z ofertą producenta urządzeń dozujących. Tego typu roboty składają się z kilku głowic wypełniających wiele butelek jednocześnie. Ich liczba zależy od wskazanej pojemności. Urządzenie łączy się z pompą perystaltyczną, co zapewnia szybkie i pewne dozowanie cieczy. Gdy dojdzie do wypełnienia butelki, robot powraca do pozycji początkowej. W tym czasie osoba obsługująca maszynę może wymienić naczynia wypełnione produktem na puste matryce.

Warto zwrócić uwagę na wysoką higieniczność urządzenia. Aplikowany płyn ma kontakt jedynie z rurką, nie dociera do dalszych części. Dozownica została stworzona w ten sposób, aby zbiornik z cieczą można było ustawić w różnych miejscach.

Urządzenie działa w sposób precyzyjny. Dzięki wykonaniu z wysoce odpornych materiałów może być regularnie czyszczone, co również zwiększa higienę otoczenia pracy. Konstrukcja została wyposażona w dotykowy ekran, co zapewnia prostotę obsługi. Maszyna jest w stanie zapamiętać aż 60 różnych programów pracy. Automatyczna linia do e-liquid potrafi przerwać pracę w momencie, gdy wykryje brak opakowań do nalewania.

Cała specyfikacja techniczna wyrobu została przedstawiona na stronie internetowej producenta. Warto zapoznać się również z innym wyposażeniem, w tym dozownicami automatycznymi, a także kompletnymi liniami nalewającymi.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu