EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Folie odblaskowe - gdzie się sprawdzają?


Zastosowanie folii odblaskowej jest szerokie. Zazwyczaj służy ona do oznakowywania wybranej przestrzeni, dlatego sprawdza się w miejscach o ograniczonej widoczności, przykładowo na ulicach po zapadnięciu zmroku. Profesjonalne produkty cechują się niepodatnością na działanie wilgoci, co sprawia, że są wykorzystywane niezależnie od pogody. Niekiedy umieszcza się je na znakach drogowych lub tablicach informacyjnych przy placach budowy. Z folii tych korzystają także przedsiębiorcy chcący zwiększyć rozpoznawalność marki i dotrzeć z komunikatem do szerokiego grona odbiorców.

Folie są bowiem stosowane na kasetonach reklamowych, potykaczach oraz różnego rodzaju szyldach. Można je docinać zgodnie ze swoimi preferencjami, dzięki czemu są uznawane za uniwersalne i przydatne. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, a wszystkie z nich są niepodatne na przedzieranie lub inne zniszczenia. Materiały odblaskowe spotykane są również przy przejściach dla pieszych, gdyż zwiększają bezpieczeństwo osób chcących przedostać się na drugą stronę ulicy. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie trwałością i parametrami odblaskowymi.

Wytrzymałe folie są do nabycia na stronie eko-tech.biz prowadzonej przez firmę o licznych rekomendacjach. Na jej katalog składają się folie odblaskowe w kilku rozmiarach, które służą między innymi do oznakowywania pojazdów. Nie wymagają one zabezpieczania brzegów i nie sprawiają problemów podczas nakładania. Są wykorzystywane nawet przez 10 lat bez konieczności wymiany. Samochody, na które naniesiono takie folie, mogą być myte w myjniach, bez ryzyka ich zniszczenia. Folie zamawiane przez klientów wykazują odporność na działanie silnych środków chemicznych oraz wilgoć.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu