EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


WWW: https://converting-tasm.pl

Dodano: 2022-10-29

Telefon: 343578624

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1B

Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://converting-tasm.pl/filc-techniczny/filc-samoprzylepny/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Filc samoprzylepny o grubości 1mm - gdzie go dostać?


Wiele prac remontowych nie mogłoby mieć miejsca bez filcu technicznego. Jest to dość gruby materiał ceniony za niepodatność na przedzieranie oraz niewielkie ryzyko niszczenia na skutek promieniowania słonecznego, ujemnych temperatur lub wilgoci. Sięgają po niego także rękodzielnicy, tworzący podkładki pod naczynia, torebki, zabawki dla dzieci, ramki do zdjęć czy biżuterię, jak i producenci obuwia, chcący uchronić buty przed zniszczeniami. Z filcu wykonuje się uszczelki przeznaczone do drzwi lub okien, krążki do polerek, odbojniki oraz elementy zapobiegające rysowaniu podłóg z drewna. Występuje on również w wersji dekoracyjnej, odznaczającej się dużą elastycznością i szerokim wyborem kolorystycznym.

Materiał, o jakim mowa, powstaje podczas procesu spilśniania, obróbki termicznej oraz prasowania, dzięki czemu cechuje się regularnie rozłożonymi włóknami. Stanowi podstawę przemysłu meblarskiego i motoryzacyjnego oraz branży budowlanej. Wygłusza bowiem pomieszczenia i zmniejsza ryzyko ich wychładzania. Przed wystawieniem na sprzedaż jest moczony i dokładnie ugniatany lub igłowany, co sprawia, że tworzy zwartą i trudną do przedarcia masę. Skutecznie chroni przed niskimi temperaturami i nie przepuszcza wilgoci.

Filcem interesują się specjaliści tworzący izolacje dźwiękowe oraz zabezpieczenia wykorzystywane w celu ochrony maszyn, przykładowo w fabrykach czy zakładach produkcyjnych. Jest on używany w trakcie produkcji instrumentów klawiszowych, ponieważ zabezpiecza młoteczki służące do wprawiania w ruch strun fortepianów czy pianin. Ze względu na swoją grubość oraz mięsistość stanowi podstawowe wyposażenie wielu firm przeprowadzkowych. Można nim owijać meble, sprzęty AGD oraz delikatne przedmioty, przykładowo ze szkła czy porcelany, które docierają do nowego lokum w stanie nienaruszonym.

Szeroki wybór tego typu produktów udostępniono pod adresem converting-tasm.pl. Założycielem witryny jest przedsiębiorstwo proponujące filc samoprzylepny o grubości 1mm, który jest niepodatny na przedzieranie i pojawianie się wgnieceń. To trwały wyrób w kolorze czarnym, białym, antracytowym, ciemnobrązowym oraz szarym, z którego można tworzyć podkładki pod meble, jak i elementy amortyzujące, izolacyjne czy wygłuszające. Firma oferuje także papierowe taśmy dwustronne, dyspensery, rzepy oraz zmywacze przemysłowe w sprayu.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu