Ekoprodet


WWW: https://www.ekoprodet.pl/

Dodano: 2019-03-19

Telefon: 61 874-06-81

Miejscowość: Poznań

Adres: Os. Rusa 45

Kod pocztowy: 61-245

Źródła:
https://www.ekoprodet.pl/audyt-energetyczny/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.ekoprodet.pl/ - Audyt energetyczny cena


Ważnym aspektem nowoczesnego budownictw, nieważne czy mieszkalnego, biurowego czy usługowego, jest energooszczędność i ekonomiczne zarządzanie przestrzenią. Dzięki nowym technologią istnieje możliwość znacznej oszczędności energii cieplnej czy elektrycznej, co znacząco obniża koszt eksploatacji danego budynku. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że nie dotyczy to tylko nowych obiektów, budowanych od podstaw, ponieważ również starsze budynki mogą zostać zmodernizowane w taki sposób, aby ich użytkownicy mogli się cieszyć niższymi rachunkami za korzystanie z ogrzewania i energii elektrycznej.

Aby móc skorzystać z tego typu możliwości, należy przeprowadzić stosowny audyt energetyczny, dzięki któremu możliwe będzie maksymalne wykorzystanie zastanych zasobów oraz wykazanie niezbędnych modernizacji, które mogą znacząco obniżyć zużycie energii w budynku o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent, w zależności od wytycznych i możliwości finansowych danego inwestora. Dobrze przeprowadzony audyt stanowi podstawę dla ubiegania się o kredyt czy dotacje z Unii Europejskiej lub dofinansowanie z pakietów krajowych.

Firma „Ekoprodet” w swojej ofercie posiada pełny audyt energetyczny w przystępnej cenie, przeznaczony zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla budynków użyteczności publicznej czy budynków mieszkalnych. Firma świadczy swoje usługi głównie na terenie Poznania, ale istnieje możliwość skorzystania z oferty również w innych miastach w kraju.

Profesjonalnie przygotowany audyt zawiera informacje o wyjściowych parametrach energetycznych budynku wraz z ogólnym stanem technicznym obiektu. W dalszej kolejności znajduje się wykaz możliwych rozwiązań, które obniżą zużycie energii, zarówno dotyczących wymiany systemu ogrzewania, jak i termoizolacji ścian czy sufitów wraz z szacowanymi kosztami remontu oraz dokładnymi wyliczeniami płynących z modernizacji korzyści energetycznych.

Fachowo przeprowadzona kontrola budynku jest istotna, jeśli inwestor szuka optymalnych rozwiązań, które będę mieścić się w określonych ramach finansowych.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu