Eldrew Km-maszyny


WWW: https://www.km-maszyny.pl

Dodano: 2022-06-13

Telefon: 604 442 530

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Modrzewiowa 5

Kod pocztowy: 37-450

Źródła:
https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-metalu/frezarki-konwencjonalne/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Frezarki do metalu - rodzaje, zastosowanie i budowa


Frezarki to praktyczne sprzęty służące do obrabiania płaskich powierzchni z metalu, drewna i nie tylko. Umożliwiają one tworzenie gwintów, otworów lub rowków, a ich działanie opiera się na ruchach obrotowych. Odznaczają się skutecznością działania i uniwersalnością, która sprawia, że są spotykane w wielu zakładach. Modele proponowane przez producentów mają różne zastosowanie, specyfikę oraz budowę. Urządzenia te są podstawą branży stolarskiej, ponieważ przyspieszają obróbkę materiałów i zapewniają niewielkie straty materiałowe. Na nabywców czekają specjalistyczne sprzęty dolnowrzecionowe, górnowrzecionowe oraz pionowe. Niektóre z nich posiadają wrzeciona umieszczane ponad stołem, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowników.

Opisywane urządzenia są wykorzystywane podczas frezowania zewnętrznego i wewnętrznego. Sprawdzają się także w przypadku glazury i metalu, dlatego są uznawane za uniwersalne. Przydają się szczególnie w trakcie wycinania kształtów, zaokrąglania krawędzi oraz rzeźbienia. Frezarki do metalu oferuje internetowy sklep Eldrew, który proponuje między innymi modele konwencjonalne z trzyosiowym wskaźnikiem położenia. To wydajne modele o dużej stabilności, które są wykorzystywane chętnie przez początkujących.

Na klientów czekają także frezarki uniwersalne, mogące pracować niemalże z każdym materiałem. Przydają się one podczas prac jednostkowych oraz w trakcie produkcji małoseryjnej. Urządzenia te mają różną moc. Z reguły, im jest ona większa, tym lepiej. Przed zakupem warto zwrócić uwagę również na jakość łożysk wpływających na żywotność sprzętów, długość skoku, prędkość obrotu oraz obecność systemu stabilizującego, przekładającego się na większy komfort użytkowników i precyzję działania.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu