Emultipolisa sp. z o.o.


WWW: http://www.emultipolisa.com.pl

Dodano: 2022-12-27

Telefon: 501 864 146

Miejscowość: Andrespol

Adres: Rokicińska 125b

Kod pocztowy: 95-020

Źródła:
http://www.emultipolisa.com.pl/ubezpieczenia-turystyczne/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ubezpieczenie PZU - na jakie polisy decydują się mieszkańcy Andrespola?


Osoby wybierające się na wakacje poza granice kraju powinny zadbać nie tylko o bezpieczny transport czy komfortową bazę noclegową, ale też o ubezpieczenie turystyczne. Stanowi ono podstawę w przypadku urlopowiczów chcących uchronić się przed wysokimi wydatkami, przykładowo związanymi z leczeniem po wypadkach. Polisy bywają nieocenione w razie poważnych operacji oraz wzywania pogotowania ratunkowego. Z tego typu ochrony korzystają też osoby ze złamanymi kończynami, jak i wymagające natychmiastowej hospitalizacji czy przewozu do placówki medycznej. Polisy gwarantują szerszą ochronę w porównaniu do EKUZ, czyli Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego i sprawdzają się zwłaszcza w państwach należących do krajów członkowskich Unii Europejskiej.

EKUZ nie pokrywa kosztów leczenia w placówkach prywatnych ani transportu powrotnego do Polski, dlatego wykupienie pakietu dopasowanego do swoich potrzeb może okazać się dobrym pomysłem. Zazwyczaj polisy zabezpieczają sprzęt sportowy oraz bagaże i chronią poszkodowanych po wypadkach. Dzięki nim zainteresowani nie są narażeni na niespodziewane wydatki, co zwiększa komfort podróżowania i ułatwia organizację wyjazdów.

Przed wykupieniem ubezpieczenia należy zapoznać się z renomą firmy oraz zapisami znajdującymi się w umowie. Tą godną uwagi jest Emultipolisa, kierująca ofertę do mieszkańców Andrespola. Ubezpieczenie PZU, jakie proponuje, przydaje się nie tylko w razie wypadków, ale też kradzieży mienia czy opóźnionego lotu. Ofertą tą interesują się między innymi osoby wybierające się na narty lub planujące uprawianie innych sportów, zwiększających ryzyko kontuzji. Część pakietów pokrywa koszty leczenia i rehabilitacji, transportu do kraju, organizację akcji ratowniczych, a nawet pomoc tłumaczy.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu