ENDOARTEX


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/

Dodano: 2019-03-25

Telefon: 500 505 506

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2

Kod pocztowy: 02-495

Źródła:
https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-sprzedaz.php

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://endoskopy-serwis.pl/ • Endoskopy Olympus


Pod nazwą endoskop kryje się wiele aparatów, służących do wykonywania zabiegów endoskopowych. Jest to grupa badań diagnostycznych, które polegają na oglądaniu wnętrza ciała przy wykorzystaniu różnego rodzaju wzierników z własnym źródłem światła i obiektywem. Niektóre posiadają również specjalne szczypce do pobierania wycinków z danego organu do badań histopatologicznych. Istnieje wiele wariantów endoskopów, które służą do diagnozowania chorób różnych narządów wewnętrznych. W ten sposób można między innymi szczegółowo zbadać tchawicę, krtań, przełyk, żołądek, pęcherz, jelito grube, dwunastnicę oraz żeńskie narządy rozrodcze.

Od powodzenia diagnostyki zależy wiele czynników, poza zdolnościami lekarza, wpływa też na to jakość danego aparatu. W przypadku badania wziernikowego jakiegokolwiek narządu bardzo ważny jest komfort pacjenta, dlatego rurka powinna być jak najmniejsza i elastyczna, dzięki temu nie powinna sprawić niepotrzebnego bólu. Trzeba również zadbać o kompatybilność używanych sprzętów. Ważna jest też dobra jakość obrazu, która znacznie ułatwi postawienie prawidłowej diagnozy i nieprzeoczenie żadnych szczegółów. Lepiej jest więc wybrać sprzęt znanej marki, który ma wiele pozytywnych opinii, aniżeli kierować się ceną.

Firma Endoartex zajmuje się sprzedażą i fachowym serwisem endoskopów różnych producentów. Sprzedaje między innymi endoskopy Olympus – jednego z najpopularniejszych i najlepszych wytwórców sprzętów medycznych. W ofercie posiada szeroki wybór gastroskopów, kolonoskopów, bronchoskopów, duodenoskopów oraz profesjonalnych video-systemów. W zestawie video-systemu znajduje się procesor (do wyboru CV 180, CV 165, CV 145, CV 160), źródło światła (od CLE 180 do CLE145 dopasowywane do wybranego procesora), klawiatura i łącznik video. Do każdego zakupionego aparatu otrzymuje się 12-miesięczną gwarancję i 2 bezpłatne przeglądy rocznie. W celu uzyskania dodatkowych informacji wystarczy skontaktować się z firmą w preferowany sposób – telefonicznie, mailowo lub osobiście.Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu