EQLAB Jakub Urbańczyk


WWW: https://eqlab.pl/

Dodano: 2019-10-01

Telefon: 693026050

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Adres: Cegielniana 45J

Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://eqlab.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.eqlab.pl/ | Wirówka prf


Nikomu nie trzeba mówić, że niektóre rany, np. po ekstrakcji zęba, bardzo trudno się goją. Wieloletnie badania pokazały, że do gojenia takich ran doskonale nadają się fibryny bogatopłytkowe PRF. Co to są fibryny bogatopłytkowe i jak się je otrzymuje? Otóż jest to autogenny preparat w postaci cienkiej błony, który uzyskuje się po odwirowaniu krwi pacjenta. Do odwirowania krwi i uzyskania fibryny służy wirówka PRF. Krew do wirowania pobierana jest bezpośrednio przed danym zabiegiem. Preparat fibrynowy wprowadzony do rany zabiegowej znacznie przyspiesza gojenie tkanek.

Jakich wirówek używa się do pozyskiwania PRF? Tego można dowiedzieć się, wchodząc na eqlab.pl. Jedną z takich wirówek jest wirówka CENTURION. Wirówka PrO-PRP S ma wbudowany programator, który pozwala na zapisanie 10 programów użytkownika. Urządzenie wyposażone jest w wiele zaawansowanych funkcji. Posiada, m.in. funkcję regulacji czasu hamowania oraz przyspieszania. Ma też funkcję PULSE, która pozwala na dowirowanie materiału. Jego zaletą jest bardzo cicha praca i wyjątkowa stabilność podczas pracy. Jest to najwyższej klasy urządzenie produkowane w Wielkiej Brytanii. Posiada ona aż 3-letnią gwarancję i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Bardziej zaawansowaną wersją powyższego urządzenia jest wirówka CENTURION PRO-PRP ULTRA. Ma ona wbudowany, m.in. ekran dotykowy, programator z programami do pozyskiwania osocza oraz fibryn. W urządzeniu można zaprogramować przeszło 100 programów z opisem tekstowym. Jest to urządzenie najwyższej klasy i bardzo proste w użytkowaniu.

Innym urządzeniem do pozyskiwania fibryny PRF jest, m.in. wirówka laboratoryjna NEUATION iFUGE D06 Premium Edition. Wersja Premium przeznaczona jest do uzyskiwania najlepszych efektów wirowania osocza i fibryn. Jest to bardzo lekkie i mobilne urządzenie - waży zaledwie 4 kg. Dlatego jest chętnie wykorzystywane do robienia zabiegów w wielu gabinetach. Wirówka posiada specjalne zabezpieczenie sprzętu i probówki w trakcie pracy. Wirówka może pracować w trybie ciągłym. Można także ustawiać czas pracy od 1 do 30 minut. Można też płynnie regulować prędkość, w zależności od potrzeb.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu