Eventomat


WWW: https://eventomat.pl/

Dodano: 2020-12-21

Telefon: 22 400 16 23

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kazimierzowska 25

Kod pocztowy: 02-572

Źródła:
https://eventomat.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Namiot eventowy | https://eventomat.pl/


Planując wielkie wydarzenie rodzinny czy firmowe, warto zastanowić się nad imprezą w plenerze, którą pomoże zorganizować przedsiębiorstwo ze strony eventomat.pl. Jest to firma od lat współpracująca z klientami prywatnymi oraz z różnymi przedsiębiorcami, dostarczająca absolutnie wszystkiego, co jest potrzebne, aby zorganizować dowolne wydarzenie. Ma ona w ofercie najróżniejsze meble, które spełnią oczekiwania zarówno organizatorów konferencji, targów, imprez integracyjnych, jak i wesel.

W asortymencie jest niejeden namiot eventowy, który spełni oczekiwania zainteresowanego nim klienta. Przedsiębiorstwo dysponuje namiotami:

  • Mastertent Basic,
  • Mastertent Royal,
  • Mastertent Black,
  • piknikowymi,
  • halowymi,
  • typu Star.

Każdy z tych namiotów ma inną charakterystykę i służy nieco innym wydarzeniom, ale ze względu na różnorodność, każdy klient z pewnością znajdzie dokładnie taki, który spełni jego oczekiwania. Namioty Mastertent pochodzą od włoskiego producenta i charakteryzują się bezkonkurencyjnością, jeśli chodzi o jakość wykonania i estetykę.

Są to namioty wykonane z aluminium i w zależności od wybranego poszycia są albo czarne, albo olśniewająco białe. Na przykład namioty Basic doskonale sprawdzą się podczas takich wydarzeń jak targi czy akcje promocyjne. Ich ogromną zaletą jest to, że można je dowolnie łączyć w różne kształty, także nieregularne. Namioty Royal z kolei są idealne na wesela, komunie lub inne ważne uroczystości, nie tylko rodzinne. Organizując dużą imprezę, na przykład na 100 osób, warto zastanowić się nad wyborem namiotu Piknik, który przedsiębiorstwo z podanej strony poleca wraz z elegancką podłogą drewnianą. Poza namiotem i podłogą firma dostarczy także stoły, krzesła, komplety piknikowe i wiele innych urządzeń w tym także multimedia, oświetlenie i nagłośnienie.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje dowóz sprzętu na miejsce własnym transportem, a także montaż i demontaż wszystkich zamówionych namiotów i urządzeń. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych elementów oferty, można skorzystać ze znajdujących się na stronie formularzy kontaktowych, lub zadzwonić na podany na stronie numer telefonu.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu