Fabryka Mebli POLTECH


WWW: https://poltech.com.pl/

Dodano: 2023-03-04

Telefon: 48 56 / 655 8855

Miejscowość: Toruń

Adres: Płaska 23

Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
https://poltech.com.pl/index.php/meble-medyczne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Meble medyczne od sprawdzonego sprzedawcy


Wyposażenie zaprojektowane z myślą o potrzebach placówek medycznych, takich jak szpitale, przychodnie czy gabinety lekarskie, musi oznaczać się określonymi właściwościami.

Do najważniejszych cech, jakie powinny posiadać meble medyczne, należy wytrzymałość na szkodliwe czynniki. Powinny cechować się odpornością na intensywną eksploatację oraz na działanie środków dezynfekcyjnych. Muszą także być zaprojektowane z myślą o pacjentach, aby zapewnić im wygodę i bezpieczeństwo podczas leczenia. Do tego powinny być łatwe w obsłudze i dostosowane do potrzeb lekarzy i personelu medycznego. Należy zwrócić uwagę na to, czy spełniają one szereg wymogów norm i przepisów, czego potwierdzenie stanowią odpowiednie certyfikaty i atesty. Takie właśnie produkty posiada w swojej ofercie przedsiębiorstwo działające pod adresem internetowym poltech.com.pl. Firma zajmuje się produkowaniem mebli przeznaczonych do placówek medycznych wykonanych z wysokiej jakości materiałów oraz wytrzymałych podzespołów. Do wyboru jest również wyposażenie laboratoryjne oraz dygestoria, które są wykonywane ze szczególnym uwzględnieniem komfortu ich użytkowania. Podmiot prowadzi sprzedaż bezpośrednią, dzięki czemu jest w stanie zapewnić atrakcyjne ceny. Jego oferta stale ulega wzbogaceniu zgodnie z pojawianiem się nowych trendów i możliwości technologicznych, dlatego poleca się pozostać z nią na bieżąco.

W razie pytań dotyczących właściwości poszczególnych produktów należy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Każdy wyrób został szczegółowo opisany na stronie internetowej. Wytwórca współpracuje z wieloma różnymi podmiotami z rynku medycznego i laboratoryjnego, dzięki czemu jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom różnych odbiorców.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu