F.H.U AKA Ewelina Brach


WWW: http://www.deszczowka24.pl/

Dodano: 2020-10-31

Telefon: +48 885 20 20 60

Miejscowość: Sulików

Adres: Nowe Miasto 4

Kod pocztowy: 59-975

Źródła:
http://www.deszczowka24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

www.deszczowka24.pl • Podziemny zbiornik na deszczówkę


Coraz więcej osób przy budowaniu domu stara się wykorzystywać różne rozwiązania dla ograniczenia poboru wody pitnej. Podziemny zbiornik na deszczówkę to idealny pomysł na zwiększenie zapasów wody do spłukiwania toalety, prania, podlewania ogrodu, zasilania budynków przydomowych. Na stronie internetowej deszczowka24.pl odnaleźć można najważniejsze elementy zestawów, dzięki którym będzie można doprowadzać deszczówkę do zraszaczy lub układu spłukującego ubikacje.

Poszczególne zbiorniki mają nawet do 50 lat gwarancji. Warto również wspomnieć, że są wykonane z polietylenu, dzięki czemu doskonale radzą sobie z kwaśnym odczynem. Pojemnik dużej wielkości pozwoli na zatrzymanie naprawdę ogromnej ilości wody sprawdzającej się w podlewaniu trawników czy ogrodów (nawet podczas suszy). Firma gwarantuje dostawę towaru oraz doradztwo. Zespół specjalistów postara się objaśnić, jak samodzielnie zamontować zbiornik oraz jak o niego dbać.

Strona internetowa skupia wiele ważnych informacji, które pomogą w wyborze najlepiej dopasowanego pojemnika. W poszczególnych zakładkach można odnaleźć podziemne zbiorniki do 10 tys., jak i takie do 75 tys. litrów. Sklep oferuje również sprzedaż całych zestawów ogrodowych oraz poszczególnych akcesoriów. Pozwala to na wymianę każdego elementu, który uległ awarii.

Pojemniki na deszczówkę zapewniają zwiększony poziom samowystarczalności i spore oszczędności każdemu gospodarstwu domowemu. Jednorazowy wydatek szybko się zwróci, dzięki znacznie niższym opłatom za pobór wody. Zbiorniki naziemne i podziemne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem już od lat, dlatego firma stara się dostarczać coraz nowocześniejsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania sposobu ich montażu. Takie podejście do klienta daje pewność, że zamówiony system będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Firma handlowo-usługowa postara się doradzić, jak można wykorzystać wodę deszczową oraz jaki zbiornik będzie najwydajniejszy dla danego gospodarstwa. Wszelkie pytania o przewóz pojemników lub certyfikaty produktów można zadawać e-mailowo.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu