FHU OXIDE


WWW: https://sklepoxide.pl

Dodano: 2022-09-11

Telefon: 502 989 719

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Oleska 26

Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://sklepoxide.pl/dywany-nowoczesne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dywany boho - skąd bierze się ich popularność?


Czasami zdarza się, że salony, sypialnie lub inne pomieszczenia sprawiają wrażenie mało przytulnych. Niekiedy jest to efektem zbyt małej ilości dodatków, dzięki którym nie byłyby puste. Poza poduszkami, pledami, zasłonami czy kocami na uwagę zasługują także dywany. To uniwersalne produkty znane nie od dziś, które bez problemu odnajdują się w każdym stylu aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane mają pozytywny wpływ na estetykę wnętrz i są w stanie odmienić je w krótkim czasie oraz niewielkim kosztem.

Dziś producenci oferują szereg ciekawych propozycji w różnych przedziałach cenowych. Do produkcji dywanów wykorzystuje się materiały syntetyczne, takie jak akryl lub naturalne. Zazwyczaj jest to wełna, którą można barwić na dowolne odcienie. Dywany sprawdzają się między innymi w dziecięcych pokojach. Przydają się wśród najmłodszych lubiących bawić się na podłodze. Chronią bowiem przed chłodem paneli lub płytek, co mogłoby prowadzić do pojawiania się chorób.

Na tym jednak zalety posiadania dywanu w domu czy mieszkaniu się nie kończą. Dodatki te zmniejszają ryzyko poślizgnięcia, na które są narażone zwłaszcza osoby mające w zwyczaju chodzić boso. Przydają się też w miejscach, w których żyją seniorzy lub zwierzęta domowe, ponieważ skutecznie tłumią dźwięk kroków. Na dywany decydują się osoby chcące uchronić podłogi przed zniszczeniami na skutek częstego użytkowania. Zabezpieczają one bowiem przed ścieraniem i koniecznością przeprowadzania renowacji lub wymiany paneli czy parkietu.

Zainteresowanie wzbudzają dywany boho w stonowanych kolorach. Ich sprzedażą zajmuje się firma Oxide, proponująca wytrzymałe modele, wpasowujące się w aktualne trendy. Artykuły zaprezentowane w katalogu zachwycają miękkością, a utrzymanie ich w czystości jest łatwe. Klienci wybierają spośród modeli w różnych wielkościach, które podwyższają poziom komfortu, gwarantują ciepło i sprawiają, że pomieszczenia nie sprawiają wrażenia zbyt pustych. Dywany te nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, izolują od zimna i przekładają się na lepszą akustykę.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu