GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WWW: https://galeco.pl/

Dodano: 2023-03-25

Telefon: 668 476 041

Miejscowość: Balice

Adres: Uśmiechu 1

Kod pocztowy: 32-083

Źródła:
https://galeco.pl/produkty/system-rynnowy-galeco-bezokapowy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dach
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jaki system rynnowy na dachy bezokapowe?


Brak okapu w projekcie domu daje z jednej strony oczekiwany sposób wykończenia budynku jako jednolitej, pozbawionej niechcianych wypustów bryły. Jednocześnie generuje konieczność zastosowania odpowiedniego rozwiązania, które zagwarantuje sprawny odpływ wody deszczowej oraz topniejącego śniegu z dachu, zapobiegając tym samym naciekom na elewacji, mogących w krótkim czasie skutkować powstaniem nieestetycznych plam, w których łatwo rozwija się pleśń i groźne dla zdrowia zarodniki grzybów.

Na potrzeby osób poszukujących sprawdzonych systemów rynnowych starają się odpowiadać pracownicy firmy Galeco Sp. z o.o. W przygotowanej ofercie mogą zaproponować efektowne i efektywne odprowadzenie wody z pokrycia dachowego na budynkach powstałych według najnowszych koncepcji architektoniczno-budowlanych. Jeżeli na domu jednorodzinnym zastosowano dachy bezokapowe, realizator poleca zapoznanie się z dedykowanym rozwiązaniem, które jest dostępne na stronie dostawcy. 

Proponowany w sprzedaży system opiera się na specjalnym sposobie montażu pozwalającym szybko i sprawnie zamaskować obecność orynnowania na budynku. Materiały wykonane do produkcji poszczególnych elementów powstały z surowców najwyższej jakości, zostały również poddane dodatkowej impregnacji (cynkowaniu części stalowych i pokryciu natryskowemu PCV), dzięki temu są odpowiednio zabezpieczone i chronione przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym również uszkodzeń mechanicznych, jakie mogłyby powstać w sytuacji przedostania się do systemu drobnych, twardych przedmiotów nanoszonych przez wiatr lub poprzez działalność zwierząt.

Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą osoby prywatne planujące wymianę dachu na bezokapowy i poszukujące dostosowanych do ich koncepcji rozwiązań oraz przedstawicieli biznesowych, reprezentujących branżę architektoniczną, budowlaną, wykończeniową, dekarską. Pracownicy zapewniają, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom klientów. Dodatkowo gwarantują terminowe dostawy i transport we własnym zakresie na terenie całego kraju. 

Aby ułatwić odbiorcom dobór właściwego orynnowania, kadra wprowadziła do oferty webinaria, na których odpowiada na najczęściej zadawane przez kupujących pytania. Spotkania online organizowane są cyklicznie, zazwyczaj raz na miesiąc.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu