GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WWW: http://www.karpkock.pl

Dodano: 2022-08-28

Telefon: 81 865 12 28

Miejscowość: Ryki

Adres: LubelskA 11

Kod pocztowy: 08-500

Źródła:
http://www.karpkock.pl/hodowla-karpia-krolewskiego/

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Gdzie znaleźć ofertę prywatnego łowiska karpiowego?


Aby zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój, należy wzbogacać ich dietę o wartościowe składniki. Podstawą są produkty jak najmniej przetworzone, owoce i warzywa, nie wolno też zapominać o odpowiednich do potrzeb maluchów źródłach białka i zdrowych tłuszczach. Ich źródłem mogą być różne gatunki ryb. 

Wielu rodziców boi się podawać swoim pociechom posiłki, których głównym składnikiem jest rybia tuszka, przede wszystkim w obawie przed ościami, które mogą stanowić spore zagrożenie. Istnieją jednak sprawdzone sposoby, by się ich pozbyć. Wbrew pozorom nie jest to trudne ani czasochłonne. Warto też pamiętać, że niektóre rodzaje posiadają szkielet tak delikatny, że nawet spożycie przez dziecko jego fragmentu nie jest czymś, co powinno wzbudzić niepokój. Nie ma wtedy ryzyka, że maluch zadławi się lub ostra część wbije się w ściankę przewodu pokarmowego, powodując poważne konsekwencje.

Mięso ryb nie zawsze jest doceniane przez dzieci, głównie pod kątem smaku, który jest dość specyficzny. Jednak jeśli podaje się je maluchom od pierwszych lat życia, mogą się do niego przyzwyczaić. Tuszkę można przygotować na różne sposoby. Najzdrowszym i najszybszym jest ugotowanie na parze. Taki rodzaj obróbki wpływa na zachowanie soczystości mięsa, a także pozwala na idealne doprawienie.

Warto wprowadzać do diety dziecka różne gatunki ryb. Jako podstawa obiadu sprawdzi się nawet karp. Rodzice mieszkający w Warszawie oraz Kocku mogą skorzystać z oferty, jaką przedstawia prywatne łowisko karpiowe, prowadzone przez firmę Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o. W podanych miastach działają punkty dystrybucyjne, w których można nabyć zarówno kawałek już sprawionej tuszki, jak i żywą sztukę do samodzielnego wypatroszenia.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu