greentex24


WWW: https://www.greentex24.pl/

Dodano: 2020-03-04

Telefon: 501 727 858

Miejscowość: Wrocław

Adres: Nyska 61a

Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-z-mikrofibry-c-3_4.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ściereczka mikrofibra


Mikrofibra,  czyli mieszanka włókien poliestrowych i poliamidowych, znajduje obecnie niezwykle szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się ją do produkcji różnego rodzaju tekstyliów: kołder, poduszek, koców,  narzut, ubrań, etc. Zresztą trudno się temu dziwić, zważywszy na jej niezwykłe cechy. Materiał ten:

  • odznacza się dużą wytrzymałością i odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, na przykład rozdarcia;
  • jest niezwykle przyjemny i delikatny w dotyku (nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych);
  • idealnie przylega do ciała, nie krępuje swobody ruchów i daje uczucie komfortu, pozwala skórze oddychać;
  •  ma silne właściwości absorbujące (doskonale pochłania wilgoć).

 

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż opisywane tworzywo okazuje się przydatne również przy wytwarzaniu akcesoriów do sprzątania.

Ściereczka z mikrofibry wykazuje się większą skutecznością niż na przykład szmatka wykonana z tradycyjnej bawełny. Wychwytuje i zatrzymuje cząsteczki brudu, co zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów i kurzu. Działa antybakteryjnie. Doskonale sprawdza się na wielu różnych powierzchniach - od szkła po surowe drewno czy monitory komputerów, laptopów, telewizorów i innych urządzeń elektronicznych. Można ją stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. Jest trwała, wytrzymała i – co nie mniej istotne – przyjazna dla środowiska naturalnego. Nie wymaga użycia detergentów, proszków czy płynów do mycia. Woda i mikrofibra w zupełności wystarczą, by pozbyć się znienawidzonych zanieczyszczeń, w szybki i prosty sposób, bez większego wysiłku. Wspomniane rozwiązanie niesie za sobą spore oszczędności. Chodzi nie tylko o czas, ale także pieniądze.

Istnieje kilka rodzajów ściereczek z mikrofibry. Jedne przeznaczone są do kuchni, drugie do łazienki, a jeszcze inne świetnie nadają się do mycia i polerowania karoserii samochodowej.  Wszystkie modele znajdą Państwo w asortymencie hurtowni Greentex24.pl. Więcej informacji na temat poszczególnych produktów zamieszczono na stronie internetowej przedsiębiorstwa.   


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu