HANNSA PRECISION


WWW: http://www.hannsa.pl/

Dodano: 2022-11-14

Telefon: 227220509

Miejscowość: Konotopa

Adres: Piwna 12

Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/pionowe-centra-obrobkowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gdzie zamówić pionowe centra obróbcze z serwisem?


Zakup nowych technologii może znacząco poprawić efektywność pracy, a tym samym wygenerować satysfakcjonujące zyski. Z drugiej strony codzienna eksploatacja maszyn powoduje szybkie zużywanie się części i podzespołów. Aby zachować ciągłość realizacji, należy na bieżąco sprawdzać stan techniczny sprzętu oraz reagować na wszelkie nieprawidłowości zgłaszane przez komputer monitorujący. W takiej sytuacji niezbędne jest dysponowanie odpowiednim zapleczem diagnostycznym lub też korzystanie z usług sprawdzonego serwisanta. 

 Nie każda firma może sobie pozwolić na wygospodarowanie na terenie zakładu odpowiednio zaopatrzonego warsztatu naprawczego ani też na zatrudnianie kadry obsługujących go specjalistów. Tańszym rozwiązaniem jest wybór realizatora z zewnątrz. Najlepiej, by usługi serwisowe mógł zaproponować dostawca, od którego dany sprzęt był kupiony. Dzięki temu sprawdzanie poszczególnych podzespołów przebiega znacznie sprawniej i szybciej. Jest to także korzystne, jeśli zachodzi potrzeba wymiany mocno wyeksploatowanej części. Dystrybutor ma łatwiejszy dostęp do oryginalnych zamienników, często posiada je na stanie, więc nie trzeba czekać na dosyłkę, która nierzadko może trwać nawet kilka tygodni (zwłaszcza jeśli urządzenie jest personalizowane).

Firma Ying Han Technology Sp. z o. o. / YLM GROUP to polski oddział międzynarodowej marki specjalizującej się w dostarczaniu odbiorcom biznesowym najnowszych rozwiązań technologicznych, ułatwiających codzienną pracę. Jej kadra dostrzega zapotrzebowanie rynkowe na wysokojakościowe, nowoczesne oraz wielofunkcyjne obrabiarki, frezarki i inny sprzęt przeznaczony do kształtowania metalu i jego pochodnych i stara się odpowiedzieć na nie w najlepszy możliwy sposób. Proponuje szeroki wybór urządzeń wraz z opieką serwisanta oraz możliwością skorzystania ze szkoleń stanowiskowych. 

Domeną dostawcy są pionowe centra obróbcze, których specyfikacja została przedstawiona na stronie firmy. Są to specjalistyczne maszyny testowane i wykorzystywane w zakładach metalurgicznych na całym świecie. Docenia się je z uwagi na ich wielozadaniowość, prostotę obsługi oraz efektywność pracy. Dzięki opcji sterowania poszczególnymi etapami obróbki z poziomu panelu kontrolnego łatwo można zmienić parametry wyrobu z zachowaniem oczekiwanej jakości i powtarzalności. Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu