HelioSun


WWW: https://www.heliosun.pl/

Dodano: 2021-07-18

Telefon: +48 616 103 047

Miejscowość: Poznań

Adres: Orła Białego 44

Kod pocztowy: 61-251

Źródła:
https://www.heliosun.pl/zadaszenia-tarasu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zadaszenie tarasu poznań - HelioSun


Lato zachęca do spędzania czasu na dworze i wiele osób ochoczo korzysta z letniej aury. Jednak nie zawsze jest ona sprzyjająca, a zniechęcić może zarówno deszcz, jak i palące słońce. Można jednak w prosty sposób stworzyć sobie i bliskim warunki do takiego odpoczynku, korzystając z oferty firmy z linku heliosun.pl. Jest to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem istniejące wiele lat, które zajmuje się wszelkiego rodzaju osłonami przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Może też zaproponować klientom z Poznania wspaniałe zadaszenie tarasu, chroniące przed promieniami słonecznymi i przed opadami.

Asortyment firmy jest bogaty i można w nim znaleźć markizy tarasowe i pergole, które doskonale sprawdzą się na każdym tarasie bez względu na jego wielkość. Na przykład markizy dostępne są w wielu wariantach różniących się:

  • wielkością,
  • armaturą,
  • sposobem montażu,
  • rodzajem materiałów.

Ten typ osłony wykorzystywany jest nie tylko do osłonięcia tarasów, ale też balkonów czy ogródków kawiarnianych i witryn sklepowych. Korzystają z nich zatem zarówno klienci prywatni, jak i komercyjni.

Markizy mogą być montowane bezpośrednio do ściany budynku, ale jest też możliwość ich instalacji do krokwi drewnianych czy zadaszenia stałego. Ich atutem jest regulowany wysięg, który z łatwością można dopasować do indywidualnych wymagań klientów. Najważniejszymi elementami każdej markizy są sprężynowe ramiona, przegubowe przy mniejszych lub teleskopowe przy większych rozmiarach, odpowiadające za wysunięcie się belki z tkaniną i prawidłowe napięcie poszycia. Są one dostępne w wariancie rozwijania manualnego, czyli na korbkę, ale można też zamówić je z elektrycznym silnikiem, który może być uruchamiany pilotem.

Pragnąc uchronić zadaszenie przed uszkodzeniem w razie nagłego porywu wiatru, warto skorzystać z możliwości, jaką dają silniki elektryczne. Można bowiem zamontować tzw. automatykę wiatrową. Są to specjalne czujniki radiowe obrotowe lub wstrząsowe, które przy określonej, zaprogramowanej sile wiatru same zainicjują złożenie się markizy. W zaawansowanej wersji dostępne są także czujniki rozwijające markizę przy dużym nasłonecznieniu i zwijające w momencie pojawienia się deszczu.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu