HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WWW: https://shinego.pl/

Dodano: 2022-01-08

Telefon: +48 22 863 64 71

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wałowicka 19A

Kod pocztowy: 02--45

Źródła:
http://shinego.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Maszyny do polerowania butów dla hoteli i innych obiektów


Zarządcy najbardziej prestiżowych hoteli starają się robić wszystko, by wizyta w tego typu obiektach była dla gości przyjemnym doświadczeniem. Dbają między innymi o wygląd recepcji, pokojów, salonów SPA czy przestrzeni restauracyjnych oraz o udogodnienia dostępne na miejscu. Zalicza się do nich systemy klimatyzacji, windy, szerokie przejścia ułatwiające poruszanie się osobom na wózkach oraz różnego rodzaju urządzenia dostępne w częściach wspólnych. Składają się na nie nowoczesne maszyny do polerowania butów wyposażone w szereg praktycznych funkcji.  

Informacje na ich temat udostępniono na stronie shinego.pl należącej do przedsiębiorstwa o dużej renomie, które od lat zaopatruje eleganckie hotele, sale konferencyjne oraz pozostałe obiekty tego typu. Jego właściciele stale poszerzają asortyment o przetestowane urządzenia o nieskomplikowanej obsłudze, dzięki którym można zadbać o wygląd swojego obuwia w krótkim czasie. Maszyny dostępne w katalogu są stabilne i mają niewielkie rozmiary, dlatego znajdują zastosowanie w ciasnych korytarzach oraz wnętrzach o małym metrażu.

Urządzenia firmy wyposażono w szczotki z miękkim włosiem, które nie zarysowują powierzchni butów. Sprawdzają się one podczas czyszczenia obuwia z naturalnej skóry, zamszu i innych materiałów. Odznaczają się cichą pracą, dzięki czemu, umieszczone na hotelowych korytarzach, nie przeszkadzają osobom przebywającym w pokojach. Za najbardziej przydatne uznaje się modele z dozownikiem do pastowania oraz specjalną matą służącą do pozbywania się zanieczyszczeń z podeszwy.

Przedsiębiorstwo oferuje modele przeznaczone do profesjonalnego użytku, które sprostają wymaganiom każdego nabywcy. Cechują się trwałością, dzięki czemu rzadko się niszczą i nie wymagają wymiany części na nowe. Można wyposażać je w szczotki różniące się od siebie kształtem oraz twardością czy długością włosia, co sprawia, że są uznawane za uniwersalne. Maszyny do polerowania butów są rekomendowane osobom chcącym zaoszczędzić czas. Czyszczą obuwie bardzo sprawnie i umożliwiają pozbycie się piasku czy plam z błota.  


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu