HS MEDICAL POLAND


WWW: https://hsmedical.pl/

Dodano: 2021-10-31

Telefon: 786 86 80 32

Miejscowość: Tychy

Adres: Fabryczna 45

Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://hsmedical.pl/wiedza/zasady-defibrylacji-dzieci

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy defibrylacja z użyciem urządzenia AED jest trudna?


Firma HS Medical działa na rynku medycznym już od dawna. Swoje usługi i produkty kieruje do rozmaitych placówek. W sprzedaży posiada profesjonalne defibrylatory AED oraz potrzebne do nich akcesoria i części zamienne (baterie z elektrodami, akcesoria do przechowywania defibrylatorów, oznakowanie).

Warto mieć na uwadze, iż prawidłowo przeprowadzona defibrylacja daje ogromne szanse na uratowanie ludzkiego życia. Z tego powodu właściciele firmy postanowili wprowadzić do swej oferty także profesjonalne kursy pierwszej pomocy. Dzięki temu uczestnicy takiego spotkania posiądą sporo merytorycznej wiedzy. 

Można również zdecydować się na szkolenia z użycia AED. Dotyczą one konkretnie obsługi defibrylatorów i cały kurs skupia się właśnie na nich. Prowadzący zapoznaje kursantów ze sprzętem, opowiada o nim oraz uczy, w jaki sposób prawidłowo się nim posługiwać. 

Na szkoleniach grupy są dość niewielkie (średnio między dziesięcioma a dwunastoma osobami), co bez wątpienia poprawia komfort nauki. W grę wchodzi także wykupienie usługi, takiej jak projektowanie bezpiecznej przestrzeni (chodzi tu o znalezienie najlepszego miejsca na umieszczenie defibrylatora w przestrzeni publicznej).

Klienci zainteresowani skorzystaniem z oferty firmy, mający pytania oraz rozmaite wątpliwości dotyczące zakupu produktów lub usług, mogą skontaktować się z pracownikami obsługi, którzy chętnie pomogą w każdym problemie. Doradzą, na jaki sprzęt najlepiej zdecydować się w danej sytuacji, przygotują wstępny kosztorys i podadzą orientacyjny czas realizacji zamówienia.

Przy zapisach na kursy, warto zająć się tym wcześniej, aby móc dopasować dogodny dla obu stron termin i zadbać o inne  detale. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu