HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


WWW: https://hubuform.pl/

Dodano: 2021-04-17

Telefon: 721-240-257

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/kuwety-dla-kota

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://hubuform.pl/ - Kuweta automatyczna


Nauczenie czystości kota nie zawsze jest prostym zadaniem, ale można sobie je nieco ułatwić. Polecanym przez wielu właścicieli mruczków patentem jest zakup kolorowej kuwety, która już samym wyglądem zaciekawi zwierzę. Dzięki temu szybciej się z nią oswoi i będzie chętniej z nią korzystało.

Toaletę dla kota warto dobrać do jego gabarytów. Z uwagi na różne rasy wielkość kuwety ma kluczowe znaczenie. Zbyt mała utrudni załatwianie się zwierzęciu, zbyt duża może go z miejsca zniechęcić lub też kot zechce użytkować ją jako miejsce do spania, co nie jest dobrym pomysłem z wiadomych względów. Kuweta powinna rosnąć wraz z domowym pupilem. Dla małych kotków poleca się niewielkie pojemniki, natomiast dla dużych odpowiednio większe.

Coraz częściej spotykana w domach, gdzie trzyma się koty, jest kuweta automatyczna. To duże ułatwienie zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właściciela. Produkt ten można nabyć w ofercie na stronie internetowej hubuform.pl. Pod podanym linkiem znajdują się także inne elementy, które ucieszą każdego mruczka, a przy tym są dostępne w dobrej cenie, więc z powyższą propozycją naprawdę warto się zapoznać i z niej skorzystać.

W przypadku niewielkiej przestrzeni mieszkalnej nawet mała kocia toaleta może w negatywny sposób rzucać się w oczy. Nie można zapominać także o zapachu, który przy braku regularnego wymieniania piasku lub granulatu również nie należy do najprzyjemniejszych woni. Jeżeli jest taka możliwość, warto zaopatrzyć się w coś, co ukryje kuwetę przed oczami osób postronnych, a kotu da nieco prywatności przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Polecanym sposobem jest umieszczenie kuwety w specjalnej szafce (jej model także można znaleźć na podanej wcześniej stronie). Można też postarać się o niski namiot i pod nim ukryć kocie WC. Wysokość namiotu można regulować, więc bez problemu pomieści kuwetę dla małego kotka, jak i dorosłego osobnika. Trzeba tylko dbać, by domowy ulubieniec nie zainteresował się zbytnio materiałem, z którego wykonane jest zabezpieczenie. Ślady kocich pazurów na zewnętrznej płachcie mogą okazać się niezbyt dekoracyjne.Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu