Iluzjonista Konrad Mościński


WWW: https://pokazy-iluzji.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 501 812 734

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Jana Kiepury 25

Kod pocztowy: 41-209

Źródła:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://pokazy-iluzji.pl/ - Iluzjonista Kraków


Iluzja fascynuje Cię już od dawna, jednak nigdy nie pragnąłeś stanąć na scenie przed publicznością? Wolałeś raczej przebywać w rzędzie wraz z pozostałymi widzami i z zachwytem obserwować poczytania magika? W takim razie może Ci się spodobać oferta Konrada Mościńskiego. Ten iluzjonista występuje w Krakowie, Katowicach i nie tylko. Każdy jego pokaz to spora dawka humoru. Radosne usposobienie magika sprawia, że nawet największy ponurak niejeden raz serdecznie zaśmieje się podczas jego występu.

Pan Konrad potrafi zabawić zarówno najmłodszych widzów, jak i dorosłą publiczność. Jego oferta obejmuje m.in. familijne pokazy. Często jego triki stanowią główną atrakcję wieczoru podczas różnych uroczystości. Magiczne sztuczki na weselu? Dlaczego nie! Na pokazie tego iluzjonisty doskonała oprawa techniczna to podstawa. Młoda Para może być zatem pewna, że występ magika, który ma uświetnić ich uroczystość, zachwyci gości pod każdym względem.

Skoro o imprezach rodzinnych mowa, zostańmy w tym klimacie jeszcze przez chwilę. Urodziny Twojej pociechy to doskonała okazja do tego, by skorzystać z usług iluzjonisty. Skoro magia bawić może osobę dorosłą, pomyśl tylko, ile radości da ona dziecku.

Pokaz iluzji to świetny sposób na uatrakcyjnienie imprezy firmowej. Wspólne świętowanie sukcesu to doskonała okazja do niecodziennej rozrywki. Pan Konrad lubi zapraszać na scenę osoby z publiczności, a do tego z rękawa sypie... żartami, co sprawia, że jego występy wprowadzają luźną atmosferę, która na firmowych imprezach integracyjnych jest jak najbardziej wskazana.

Wśród wielu efektownych trików prezentowanych gościom przez Pana Konrada znalazło się:

  • unoszenie stoliczka,
  • przecinanie ręki,
  • przenikanie ręką przez szybę,
  • magiczne łączenie i rozłączanie pierścieni,
  • wyczarowywanie śniegu.

Elegancki strój iluzjonisty, sztuczki na wysokim poziomie, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie - to wszystko sprawia, że występ magika sprawdzi się na wszelkich bankietach i galach.

Na stronie pokazy-iluzji.pl znajduje się więcej informacji na temat powyższej oferty.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu