KDME Maciej Zaremba


WWW: http://www.mzlaser.pl/

Dodano: 2019-12-08

Telefon: + 48 32 7241564

Miejscowość: Bestwina

Adres: Podkępie 4

Kod pocztowy: 43-512

Źródła:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Cięcie laserem śląskie - KDME Maciej Zaremba


Nowoczesne technologie otwierają przed współczesnymi producentami szereg nowych możliwości. Przykładem technologii mającej duży wpływ na dzisiejszy rynek produktów przemysłowych jest laser. Urządzenie tego typu zapewnia możliwość precyzyjnego wycinania różnorodnych kształtów w wielu typach materiałów, również w blachach, profilach czy rurach stalowych. Co więcej, zastosowanie tego typu sprzętu pozwala na znaczne skrócenie czasu pracy i rezygnację z konieczności wykonywania wielu prac pomocniczych związanych z odpowiednim przygotowaniem wybranego materiału do obróbki.

Przedsiębiorcy, którzy poszukują firmy wykonującej cięcie laserem w województwie śląskim, powinni zapoznać się z ofertą MZlaser.pl. Jest to firma specjalizująca się w obróbce stali węglowych i nierdzewnych, metali kolorowych i plexi przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii laserowej. Nowoczesny sprzęt zapewnia możliwość wycinania różnorodnych kształtów w materiałach stalowych, takich jak blachy, profile czy rury. Co warte podkreślenia, laser jest sprzętem na tyle skutecznym w działaniu, że krawędzie obrabianego materiału są niezwykle równe i gładkie. Dzięki temu odpada konieczność ich dalszej pracochłonnej obróbki. Poza tym wysoka moc działania urządzenia laserowego umożliwia obróbkę materiałów o znacznej grubości. W przypadku stali węglowych grubość obrabianego materiału może osiągnąć wartość nawet 12 mm. W przypadku stali nierdzewnych maksymalna grubość materiału to 5 mm. Duża powierzchnia robocza urządzenia pozwala pracować z profilami i blachami o średnicy do 200 mm i długości nawet 3000 mm.

Precyzyjna obróbka różnorodnych materiałów stalowych z wykorzystaniem technologii laserowej to ciekawa alternatywna dla innych, tradycyjnych technik obróbki metali. Ta wyjątkowa technologia wydaje się szczególnie przydatna, gdy zachodzi konieczność wycięcia mniej regularnego kształtu. Poza tym cięcie laserowe jest niezwykle szybką i wydajną metodą obróbki metali, dzięki czemu cieszy się coraz większą popularnością wśród producentów różnych kategorii urządzeń i pojazdów.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu