Klinika Markowicz


WWW: https://www.klinikamarkowicz.pl/

Dodano: 2020-01-22

Telefon: 605-270-081

Miejscowość: Zabrze

Adres: Wolności 124A

Kod pocztowy: 41-800

Źródła:
https://www.klinikamarkowicz.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Medycyna estetyczna Chorzów | Klinika Markowicz


Troska o piękno ciała jest podyktowana chęcią jego utrzymania w dobrym stanie przez wiele lat. Z zabiegów estetycznych korzystają osoby w różnym wieku, a ich popularność staje się każdego roku coraz większa. Sprzyja temu wysoka wiedza polskich lekarzy, którzy wykorzystują ją w realizacji usług z zakresu medycyny estetycznej.

Klinika Markowicz świadczy usługi, które mają na celu poprawienie wyglądu różnych części ciała pacjenta. Wykonywane zabiegi pozwalają na usunięcie zmarszczek, przebarwień oraz innych oznak starzenia się. Dzięki skorzystaniu z usług kliniki każda osoba może poprawić kondycję swojego organizmu, ponieważ zadbanie o swój wygląd sprzyja uzyskaniu większej pewności siebie, co za tym idzie większej aktywności społecznej.

Studio urody zapewnia profesjonalną pomoc każdej osobie, przez co możliwe jest rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów nawet tych, których nie chcą podjąć się inne firmy z branży. Przedsiębiorstwo wykorzystuje pełen wachlarz nowoczesnych metod zabiegowych oraz specjalistyczną wiedzę w zakresie wykonywania zabiegów poprawiających estetykę ciała.

Szeroka paleta świadczonych usług

Medycyna estetyczna w Chorzowie to oferta zawierająca kilka rodzajów usług. Są nimi dermatologia, zabiegi kosmetyczne oraz dietetyka. Typ zabiegu jest dobierany indywidualnie względem potrzeb danego pacjenta. Jego wybór jest poprzedzony diagnostyką skóry lub konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej.

Wśród podstawowych zabiegów wykonywane są między innymi:

  • diagnostyka skóry, która polega na dokonaniu analizy skóry w zakresie jej struktury, stopnia natłuszczenia i złuszczania, wielkości porów oraz głębokości i szerokości zmarszczek występujących u pacjenta,
  • manualne oczyszczanie twarzy jest bardzo skutecznym zabiegiem pozwalającym na usunięcie zaskórników. Zabieg przeprowadzany jest poprzez dokonanie tonizowania twarzy oraz nałożenia na nią odpowiedniej maseczki. W realizacji tej usługi wykorzystywane są kosmetyki marki Dermika,
  • zabieg, w którego trakcie używane są fale radiowe to bardzo skuteczne rozwiązanie względem problemów skóry zwiotczałej (brak jędrności i elastyczności). Wpływa to na regenerację m.in. włókien kolagenowych.

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu