Klinika Potocki


WWW: https://klinikapotocki.com/

Dodano: 2023-06-29

Telefon: 55 234 68 76

Miejscowość: Braniewo

Adres: Botaniczna 11

Kod pocztowy: 14-500

Źródła:
https://klinikapotocki.com/uslugi/neurochirurgia/odbarczenie-w-odcinku-szyjnym-oraz-ledzwiowym-kregoslupa/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odbarczenie kanału kręgowego - na czym polega i kiedy się je przeprowadza?


Wiele osób, nie tylko bardzo poważnie chorych, zmaga się na co dzień z bólem, nawet nie wiedząc, że są stosunkowo proste sposoby jego wyeliminowania. Dotyczy to między innymi dolegliwości ortopedycznych, które dają się we znaki wielu osobom. Dyskopatie i przepukliny to częste zjawiska, powodowane między innymi przez wysiłek fizyczny, ale zmiany zwyrodnieniowe mogą też pojawiać się na skutek wieku. Wato wiedzieć, że eliminować je mogą stosunkowo proste zabiegi, wykonywane w ramach tzw. Chirurgii Jednego Dnia.

Takie zabiegi ma w swojej ofercie prywatna Klinika Potocki. Są one wykonywane odpłatnie, a na ich wykonanie nie trzeba długo czekać. Jednocześnie jednak trzeba wiedzieć, że przeprowadza się je tylko w przypadku wyraźnych wskazań, na podstawie wyniku badań i najczęściej po jakimś czasie leczenia zachowawczego - kiedy okazuje się, że nie przynosi ono oczekiwanych skutków, zatem operacja jest jedynym sposobem na przywrócenie zdrowia pacjenta i pełnego komfortu życia.

Jedną z opcji w ofercie kliniki jest odbarczenie kanału kręgowego, przeprowadzane w przypadku ucisku na nerwy, powodującego ból, ograniczenie ruchomości, a nieraz nawet niedowład. Wskazania do przeprowadzenia takiej procedury są zatem bardzo wyraźne, a jej efekty dają nieocenione korzyści w codziennym życiu. Jednocześnie klinika stawia na mało inwazyjne metody, zakładające stosunkowo niewielką ingerencję w organizm - na co najlepszym dowodem jest fakt, że nie potrzeba dłuższego pobytu w szpitalu, a i rekonwalescencja nie jest długa. Dzięki temu z procedur takich mogą skorzystać także osoby, które muszą szybko wracać do pracy bądź chcą cieszyć się aktywnością. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a wszelkie informacje na jego temat można znaleźć na stronie internetowej kliniki oraz po nawiązaniu kontaktu z jej personelem. Na stronie znajdują się też informacje na temat wskazań do przeprowadzenia zabiegu.

Klinika oferuje też wiele innych zabiegów, między innymi dla osób zmagających się z bólem powodowanym przez schorzenia ortopedyczne. W grę wchodzą też jednak inne zabiegi Chirurgii Jednego Dnia, jak na przykład usuwanie zaćmy. Wszystkie zakładają tak małą ingerencję w organizm jak to tylko możliwe, co oznacza krótką rekonwalescencję, szybki powrót do pełni zdrowia i zwykłych aktywności.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu