Kwiaciarnia Margaritta


WWW: https://kwiaciarniamargaritta.pl

Dodano: 2022-07-03

Telefon: 692 220 137

Miejscowość: Kraków

Adres: al. Krasińskiego 1

Kod pocztowy: 31-111

Źródła:
https://kwiaciarniamargaritta.pl/kategoria/dekoracje-slubne/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jaka firma wykonuje dekoracje ślubne na terenie Krakowa?


Kwiaty tworzą doskonałe obramowanie dla każdej uroczystości. Szczególną rolę odpowiednio dobrane bukiety odgrywają w trakcie ceremonii ślubnej. Ich symbolika jest wtedy nad wyraz wymowna. Obrazuje niewinność, miłość oraz radość. W wiązance panny młodej przeważają zwykle kwiaty o jasnym ubarwieniu. Bardzo popularnym wyborem są białe róże, lilie czy inne, aktualnie kwitnące odmiany. Wiele narzeczonych decyduje się też na zamówienie wiązanki różnokolorowej. Daje to ciekawy kontrast z bielą sukienki oraz pozostałymi dekoracjami.

Oprócz bukietu panny młodej ważną ozdobą podczas kościelnego ślubu są kwiaty przypięte na ławkach w świątyni czy wiązanki ustawione przy ołtarzu. Warto sprawdzić przed uroczystością, czy jest możliwość zmiany zawartości kościelnych wazonów. Często wybierane są o nich bukiety wielokolorowe, co może niezbyt udanie komponować się z bielą pozostałych kwiatowych zdobień. Dbałość o tego rodzaju detale pozwoli uzyskać przepiękne kadry z ceremonii oraz z pewnością sprawi, że nic nie zakłóci państwu młodym i ich gościom radości z przeżywanych zaślubin.

Kwiaty sprawdzą się także jako ozdoba samochodu, którym przyszli małżonkowie przyjadą do kościoła, a następnie, już jako mąż i żona, zostaną powiezieni do miejsca, gdzie ma odbyć się wesele. Zwykle taki pojazd jest wypożyczany i najmujący zawsze dba o to, by wnętrze lśniło czystością, a lakier karoserii prezentował się wyjątkowo pięknie, jednak rzadko się zdarza, by auto było udostępniane wraz z okazjonalnym przybraniem. O taką dekorację państwo młodzi muszą zadbać we własnym zakresie.

Bukiety powinny stanowić też dekorację stołu weselnego. Ładnie skomponowane wiązanki są efektowne i zajmują niewiele miejsca. Jeżeli przyjęcie odbywa się na świeżym powietrzu, szczególnie latem, można w powietrzu wyczuć delikatny aromat rozkwitających pąków. 

Decydując się na kwiaty jako podstawę dekoracji na swoim ślubie, warto znaleźć realizatora, który legitymuje się doświadczeniem na lokalnym rynku usług ślubnych i jednocześnie gwarantuje terminowość wykonania zamówienia. Taką pewność daje kadra Studio dekoracyjnego "Margaritta". Ich domeną jest wykonywanie na zlecenie dekoracji ślubnych. Klienci z Krakowa i okolic mogą złożyć dyspozycję także na bukiety wręczane z innych okazji. Istnieje możliwość zamówienia wiązanki z dostawą.Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu