Laser Tag


WWW: https://lasertagpoznan.pl/

Dodano: 2021-12-15

Telefon: 570 931 931

Miejscowość: Poznań

Adres: Wojciechowskiego 7

Kod pocztowy: 60-685

Źródła:
https://lasertagpoznan.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Laser paintball w Poznaniu - emocjonująca rozrywka niezależnie od pogody


Paintball laserowy to ciekawa rozrywka pomagająca rozładować nadmiar energii, która jest polecana zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. Daje możliwość spędzania czasu w gronie najbliższych oraz spalania kalorii. Na laser Paintball w Poznaniu można zapisać się na stronie lasertagpoznan.pl. Zawody rozgrywają się w XIX-wiecznym forcie, co tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat. Dzięki zadaszonym przestrzeniom sprawdzają się one niezależnie od warunków pogodowych czy pory roku. Interesują się nimi także przedsiębiorcy chcący zorganizować wyjście integracyjne.

Laserowy paintball jest tańszy w porównaniu do wynajmowania sali restauracyjnej czy weekendowych wyjazdów, dlatego jest polecany właścicielom niewielkich firm. Daje szansę zacieśniania więzi między pracownikami, rozładowywania napięcia oraz rozwiązywania konfliktów. Zaletą rozgrywek jest fakt, że nie wiążą się one z bólem w razie trafienia. Uczestnicy nie dostają bowiem broni strzelającej kulkami z farbą, a nowoczesne urządzenia emitujące wiązki laserowe. Otrzymują także kamizelki z czujnikami podczerwieni liczącymi trafienia przeciwników.

Broń jest lekka, czego nie można powiedzieć o karabinach, co przekłada się na wygodę użytkowników. To idealna propozycja dla grup znajomych, rodzin z dziećmi oraz osób zatrudnionych w jednej firmie. Przestrzeń przeznaczona do rozgrywek jest odpowiednio przygotowana i bezpieczna, dlatego usługi przedsiębiorstwa są chętnie polecane. W rozgrywkach uczestniczą co najmniej dwie osoby, choć z reguły ich liczba jest większa. Mogą one działać w pojedynkę lub tworzyć grupy, których celem jest pokonanie przeciwników.

To emocjonująca zabawa, która nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Dobrym pomysłem może okazać się założenie wygodnych i nieuciskających ubrań, w których bieganie czy schylanie się nie będzie sprawiać problemów. Usługami firmy interesują się nie tylko przedsiębiorcy, ale też osoby przygotowujące się do urodzin, imienin, wieczorów panieńskich oraz kawalerskich, które chciałyby zapewnić zaproszonym gościom niezapomniane wrażenia.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu