Ledcity.pl


WWW: https://www.ledcity.pl/

Dodano: 2020-09-12

Telefon: +48 12 413 81 27

Miejscowość: Stróże

Adres: Stróże 335A

Kod pocztowy: 33-331

Źródła:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Telebimy LED


Zadaniem organizatorów wielkich imprez masowych jest przede wszystkim dostarczenie rozrywki wszystkim uczestnikom, dlatego starają się oni zapewnić na takie wydarzenia duże, dobrej jakości ekrany. Umożliwiają one każdemu świetną zabawę i sprawiają, że wszyscy są niezwykle zadowoleni.

Ponieważ nie każdego organizatora stać na własny ekran, z pomocą postanowiła przyjść firma ze strony ledcity.pl, która oferuje najróżniejsze telebimy LED do wynajęcia. Są one chętnie wypożyczane nie tylko na koncerty, ale także na duże konferencje, targi, wydarzenia sportowe i inne imprezy masowe. Wśród polecanych urządzeń dostępne są telebimy mobilne zamontowane na przyczepach. Są one łatwe w montażu i doskonale sprawdzą się w plenerze, zapewniając bardzo wysoką jakość transmisji. Da to uczestnikom wydarzenia świetną rozrywkę, natomiast organizatorzy będą usatysfakcjonowani, że przygotowania poszły zgodnie z planem. Są to sprzęty, którym niestraszna żadna pogoda ani pora dnia, ponieważ mają doskonałą rozdzielczość i właściwie skonfigurowane zapewniają doskonały obraz.

W ofercie firmy można znaleźć inne mobilne ekrany nawet o powierzchni przekraczającej 300 m2 charakteryzujące się wodoodpornością chętnie wykorzystywane na przykład podczas festiwali, jako kino plenerowe lub strefa kibica podczas rozgrywek ekstra klasy. Ekrany te pracują na najlepszych podzespołach, dzięki czemu przekazywany obraz jest wyjątkowo czysty. Są one także łatwe do skonfigurowania i zmontowania na miejscu.

Asortyment wypożyczalni z podanej strony obejmuje także telebimy nadające się wyłącznie do wewnątrz pomieszczeń, które pozwolą dotrzeć do każdego widza. Doskonale sprawdzą się na przykład na konferencjach lub na targach podnosząc ich rangę i sprawiając, że przekaz, który niosą, dotrze do szerszego grona potencjalnych klientów.

Firma z podanej strony poleca także swoje usługi w zakresie obsługi multimedialnej i technicznej. Dysponuje ona doskonałymi fachowcami, którzy szybko i sprawnie dokonają montażu, a także konfiguracji wypożyczonego sprzętu. Ponieważ doskonale znają się na tym sprzęcie, są w stanie zapewnić najlepszą obsługę dowolnego wydarzenia, jeśli chodzi o utrwalenie wydarzenia, jak i streaming.Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu