LUX METAL Marek Florczyk


WWW: https://www.luxmetal.pl/

Dodano: 2023-10-16

Telefon: 501337483

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bychowska 55

Kod pocztowy: 04-536

Źródła:
https://www.luxmetal.pl/katowniki-nierdzewne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kątowniki nierdzewne – do czego się je wykorzystuje?


Wyroby ze stali nierdzewnej są często wykorzystywane w branży przemysłowej, a także budowlanej. Znajdują one zastosowanie podczas przedsięwzięć związanych z przeprowadzaniem prac remontowych, wznoszeniem budynków i obiektów o charakterze tymczasowym, czy też naprawianiem wyposażenia meblowego. Takie elementy przydają się również w dziedzinach technicznych dotyczących specjalistycznych maszyn i motoryzacji.

Kątowniki nierdzewne świetnie sprawdzają się przy takich zadaniach jak budowa:

  • ogrodzeń,
  • pomieszczeń gospodarczych,
  • hal produkcyjnych,
  • ścian działowych,
  • wiat,
  • magazynów.

Są to niewielkich rozmiarów elementy dostępne w zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu można wykorzystać je zarówno przy precyzyjnych pracach, jak i podczas zadań z zakresu tworzenia dużych konstrukcji.

W ofercie przedsiębiorstwa o nazwie LUX METAL dostępne są wysokiej jakości wyroby ze stali nierdzewnej, które są przydatnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i prowadzących własny biznes w dziedzinie budownictwa, prac remontowych, przemysłu, motoryzacji, czy też wyposażenia wnętrz. Osoby zainteresowane zakupem elementów technicznych mogą znaleźć tutaj nierdzewne blachy perforowane, równoramienne kątowniki gorącowalcowane,  nierdzewne blachy szlifowane, kwadratowe kątowniki zimnogięte, nierdzewne blachy gorącowalcowane, a także płaskowniki. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą drzwiczek rewizyjnych ze stali nierdzewnej, prętów sześciokątnych, mosiężnych drzwiczek rewizyjnych na wymiar, prętów okrągłych, kratek wentylacyjnych na wymiar i prętów kwadratowych. W ofercie znajdują się również nierdzewne profile kwadratowe, rury, profile prostokątne i balustrady. Podmiot jest usytuowany na obszarze Warszawy.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu