Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


WWW: https://lektoring.pl/

Dodano: 2020-06-16

Telefon: +48 (56) 656-60-90

Miejscowość: Osiek Nad Wisłą

Adres: Konwaliowa 12

Kod pocztowy: 87--12

Źródła:
https://lektoring.pl/nagrania-lektorskie/zapowiedzi-centrali-telefonicznej-ivr/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL | Zapowiedzi telefoniczne


Na wizerunek przedsiębiorstwa składa się wiele z pozoru błahych czynników, o czym warto pamiętać, a jednym z nich jest łatwość porozumienia się z Biurem Obsługi Klienta. Tego typu zapowiedzi telefoniczne powinny być tworzone przez profesjonalne firmy, takie jak Lektoring, która zatrudnia doświadczonych lektorów nagrywających komunikaty nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Centrala telefoniczna w znacznym stopniu usprawnia pracę działów przedsiębiorstwa i jednocześnie jest jej wizytówką. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego wybór lektora prezentującego komunikaty powinien być dokładnie przemyślany.

Klient słyszący miły głos z nienaganną dykcją ma świadomość, że dodzwonił się do kompetentnej oraz godnej zaufania firmy. Oczywiście ważna jest nie tylko intonacja czy szybkość mówienia lektora, ale i informacje, jakie przekazuje. Zazwyczaj nagrania głosowe rozpoczynają się od powitania, wypowiedzenia nazwy firmy oraz zaprezentowania opcji, jakie może wybrać odbiorca. Innymi słowy, otrzymuje on możliwość wybrania poszczególnych działów, które rozwiążą jego problem lub odpowiedzą na nurtujące go pytania.

Co jeszcze powinno pojawić się w zapowiedzi telefonicznej? Znaczna część przedsiębiorców umieszcza w nich godziny pracy swojej firmy oraz inne propozycje kontaktu, takie jak adresy e-mailowe czy adresy stron internetowych. Wspomniane wyżej studio nagrań dźwiękowych istnieje na rynku od 15 lat i może pochwalić się dużym doświadczeniem, które w tej branży jest niezwykle przydatne. Zatrudnieni w nim lektorzy realizują nagrania na potrzeby wielu projektów, takich jak:

  • spoty reklamowe,
  • audiobooki,
  • filmy promocyjne,
  • kursy e-learningowe i nie tylko.

Współpraca ta stanowi doskonałą inwestycję, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Narratorzy świadczący swoją pomoc wyróżniają się nienaganną dykcją oraz przyjemną dla ucha barwą głosu. Bardzo dobrze wiedzą, w jaki sposób nim modulować, dzięki czemu nagrywany komunikat pasuje do charakteru przedsiębiorstwa. Oczywiście nie istnieje jeden lektor, który sprawdza się we wszystkich projektach, dlatego zainteresowani powinni zapoznać się z bankiem głosów, by wybrać propozycję dopasowaną do swoich potrzeb.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu