MEDISS Gabinety Stomatologiczne


WWW: https://dentysta-gdansk.com

Dodano: 2020-03-22

Telefon: 888 40 40 20

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Słowackiego 37a

Kod pocztowy: 80-257

Źródła:
https://dentysta-gdansk.com/ortodonta

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ortodonta Gdańsk Wrzeszcz


Lekarz ortodonta zazwyczaj kojarzony jest z dziećmi. Wielu rodziców, którzy zauważają, że zęby ich pociech nie są ustawione prawidłowo, odwiedza z nimi tego specjalistę. Wobec tego nie dziwi fakt, że wiele osób myśli, iż możliwe jest usunięcie wady zgryzu tylko w wieku dziecięcym. Nie jest to jednak prawda, stały aparat ortodontyczny jest w stanie skorygować wady zgryzu w każdym wieku. Od jakiegoś czasu nawet na rynku pojawiają się gabinety kierujące swoje oferty do seniorów! W dodatku trzeba wiedzieć, że nie ma wady, której nie dałoby się usunąć, a każdorazowo po zakończeniu leczenia zęby prezentują się perfekcyjnie. Kiedy zatem ma się defekt zgryzu, warto jak najszybciej podjąć leczenie. Może ono nie należeć do najprzyjemniejszych, ale efekty są tego warte.

Zawsze zresztą można zminimalizować problemy związane z noszeniem aparatu. Osoby ociągające się z jego założeniem zwykle robią to z obawy, że będą wyglądać bardzo nieatrakcyjnie. Nie jest to prawda, współczesne aparaty mają niewielkie zameczki, ale jeśli chce się mieć pewność, że aparat będzie naprawdę mało widoczny, można wybrać jego estetyczną wersję. Jest ona oczywiście droższa, ale daje wielki komfort. Poza tym ortodonta z Gdańska-Wrzeszcza, prezentujący swoją ofertę na stronie dentysta-gdansk.com, ma przystępne ceny nawet aparatów estetycznych, a co więcej, oferuje leczenie na raty. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na jednorazowy wydatek. Może to zaś szczególnie interesować tych, którzy zmuszeni są założyć aparat na górne i dolne zęby, a więc zapłacić za dwa łuki.

Aparaty estetyczne tym różnią się od klasycznych, że mają tylko metalowe łuki - druty, zaś zamki wykonane są z innych materiałów - kompozytu lub ceramiki, są więc białe (dostępne są wersje przezroczyste). Takie aparaty są znacznie mniej widoczne, widać je dopiero po dokładnym przyjrzeniu się, dzięki czemu noszące je osoby mogą czuć się dużo bardziej komfortowo i nie muszą obawiać się "metalowego uśmiechu". Jednocześnie systemy te prostują zęby tak samo skutecznie jak ich pierwotne wersje.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu