Mediwa Clinic


WWW: https://problemskora.pl

Dodano: 2018-11-14

Telefon: (+48) 510-084-711

Miejscowość: Poznań

Adres: Ułańska 19

Kod pocztowy: 60-748

Źródła:
https://problemskora.pl/korekcja-zmarszczek/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kwasu hialuronowy – informacje podstawowe


Codziennie podejmujemy różne decyzje, lepsze i gorsze. W dość dużym stopniu przyczyniamy się do tego, co się dzieje w naszym życiu, jednak nie mamy wpływu na uciekające lata. Choć starość jest nieunikniona, możemy nieco "oszukać czas". W tym celu korzystamy z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Warto pamiętać o tym, że we wszystkim należy zachować umiar. Drobna korekcja typu wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym na pewno nie jest niczym złym. Przyniesie wręcz wiele dobrego, a mianowicie większą pewność siebie.

Jeśli ukończyłeś około 25-30 rok życia, na pewno zauważyłeś u siebie pierwsze oznaki starości pod postacią pierwszych zmarszczek. Z czasem skóra staje się mniej napięta, a to wszystko na skutek osłabienia włókien elastyny i kolagenu. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż toksyny, a także wolne rodniki wpływają na spadek substancji, której zadaniem jest stymulacja produkcji kolagenu.

Z biegiem lat zauważysz u siebie takie oznaki starzenia (może już je dostrzegłeś) jak pogłębione fałdy nosowo-wargowe, opadające policzki, czy też zapadnięta dolina łez. Zmarszczki dodatkowo podkreśla wysuszona skóra. To właśnie dlatego tak ważne jest dostarczanie jej odpowiednich składników, które wpływają na jej odpowiednie nawilżenie. W tym celu warto stosować specjalne kremy lub inne kosmetyki o właściwościach nawilżających. Niestety nie są one w stanie dotrzeć do głębszych warstw skóry. W tym momencie na pomoc rusza medycyna estetyczna.

Wśród licznych zabiegów, które oferuje, znaleźć można wypełnianie zmarszczek, wykorzystując w tym celu kwas hialuronowy - informacje podstawowe na jego temat znajdziesz na problemskora.pl. Jest to mało inwazyjny zabieg, który jest popularny wśród osób podejmujących walkę z upływającym czasem. Jest on bezbolesny, ze względu na zastosowanie środka znieczulającego. Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Na pełny rezultat, który utrzymuje się do 2 lat, należy poczekać od 10 do 15 dni.

Jeżeli zainteresował Cię ten niechirurgiczny, bezpieczny zabieg, możesz mu się poddać w gabinecie MEDIWA CLINIC.Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu