Moderno Mundo Sp.z o.o.


WWW: https://modernomundo.pl/

Dodano: 2020-09-13

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Źródła:
https://modernomundo.pl/o-firmie/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opakowania foliowe producent


Zmiana opakowania produktu na ułatwiające późniejsze korzystanie z zawartości może zdecydowanie poprawić odbiór takiego wyrobu przez dotychczasowych klientów i w krótkim czasie pozyskać nowych nabywców. Wybierając opakowanie wykonane z wytrzymałego tworzywa, warto zastanowić się także nad nadrukiem, który uatrakcyjni towar, a jednocześnie pozwoli zawrzeć na torebce wszystkie niezbędne informacje, takie jak skład, sposób użycia czy termin przydatności.

Producent opakowań foliowych – Moderno Mundo – oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z popularniejszych i chętniej wybieranych są woreczki doypack. Mają bardzo praktyczną budowę i dają możliwość dopasowania jednego z kilku dodatkowych elementów. Stojący woreczek może zostać wyposażony między innymi w korek z nakrętką, dzięki którym przechowywany wewnątrz płyn będzie mógł być dawkowany według potrzeb, a podczas przechowywania nie straci swych własności. Innymi przydatnymi uzupełnieniami są nacięcie ułatwiające otwieranie oraz strunowe zamknięcie zabezpieczające sypką zawartość przed wysypaniem się lub zawilgnięciem. Do dyspozycji klientów są też odpowietrzacze, zawieszki i uchwyty dla wygodniejszego przenoszenia.

Opakowaniem, które również znajduje szerokie zastosowanie, szczególnie w branży spożywczej, są worki próżniowe. Ich specjalna budowa pozwala na hermetyczne zapakowanie zawartości, co przydaje się przy przechowywaniu produktów szybko psujących się, takich, w których łatwo namnażają się bakterie lub wrażliwych na działanie powietrza. Zdają też egzamin przy zabezpieczaniu produktów farmaceutycznych, chemicznych czy przemysłowych. Worki te dostępne są w trzech wariantach: doypack, stabilo z fałdą boczną i płaski z tylnym zgrzewem. Każdy jest jednakowo wytrzymały, a w razie konieczności można tak dobrać mieszankę tworzyw, by uzyskać pożądane właściwości.

Producent służy także pomocą w kwestii jak najlepszego zaprojektowania i dopasowania grafiki w przypadku nadruków fleksograficznych. Doświadczeni graficy i ekipa produkcyjna dopasują projekt do rodzaju opakowania, grubości folii, doradzą, gdzie umieścić farbę – czy na powierzchni, czy między poszczególnymi warstwami laminatu.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu