MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


WWW: https://myhappyocean.pl/

Dodano: 2023-02-13

Telefon: + 48 509 295 620

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_-Serwetki-obrusy-papierowe_Obrusy-papierowe-271.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Obrusy papierowe i opakowania jednorazowe – gdzie kupić?


Wybór opakowań jednorazowych to trudne i czasochłonne zadanie, niezależnie, czy dotyczy to firmy cateringowej, kawiarni, czy restauracji oferującej dania na wynos. Najlepiej podjąć współpracę z przedsiębiorstwem, które sprzedaje pojemniki w różnych rozmiarach i kształtach, wykonane z rozmaitych materiałów. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel obiektu gastronomicznego będzie mógł kupić wszystkie niezbędne artykuły w jednym miejscu. Jaką firmę wybrać?

Sklep internetowy MyHappyOcean od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości opakowania na żywność. Proponowane produkty są nie tylko wytrzymałe oraz estetyczne, ale i wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak roślinne PLA, papier, tektura i wiele innych, więc każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Wszystkie sprzedawane przez sklep wyroby spełniają aktualne normy i mogą mieć kontakt z żywnością.

Asortyment zawiera:

  • kubki do napojów ciepłych i zimnych,

  • pojemniki na zupy, sałatki, desery, lody,

  • małe pudełka na sosy i dipy,

  • pojemniki na sushi,

  • pojemniki do zgrzewu,

  • torebki na burgery, pity, frytki,

  • opakowania z szybką na ciasta, ciasteczka, torty.

Warto zaznaczyć, że poza opakowaniami klienci mogą również nabyć innego typu artykuły. W asortymencie znajdują się obrusy papierowe, który składa się z dwóch rodzajów surowców: recyklingowego i celulozowego. Produkt jest solidny, niedrogi, dostępny w kilkumetrowych rolkach, więc bez problemu można go dostosować do wielkości stolika.

Osoby zainteresowanie mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja wyrobów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu