New Dent Clinic

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czym zajmuje się protetyk?


W profesjonalnej klinice dentystycznej pracują fachowcy z różnych specjalizacji. W jednym miejscu możesz zarówno zaplombować zęby, jak i je wybielić, czy też uzupełnić ubytki. W tej samej klinice dentysta wykona Ci również prześwietlenie zębów, wyrwie ósemkę, przeprowadzi profilaktyczne badanie, czy też wykona usługę z zakresu protetyki. Czym zajmuje się ta - na pozór tajemnicza - dziedzina stomatologii? Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej kliniki, której specjalnością jest protetyka w Poznaniu. Pod adresem newdentclinic.pl masz możliwość poznać wszystkie usługi z zakresu protetyki.

Stomatolog specjalizujący się w leczeniu protetycznym, może zaoferować między innymi:

  • wykonywanie porcelanowych licówek. Zamierzony efekt możemy osiągnąć przede wszystkim w momencie, gdy licówka jest wykonana solidnie i dzięki temu charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółów odnośnie licówek, w tym sytuacje, kiedy założenie ich jest wskazane;
  • uzupełnienie ubytku za pomocą specjalnej korony, którą dobiera się indywidualnie dla każdego pacjenta;
  • atrakcyjne ceny, które dostępne są w oddzielnej zakładce na stronie internetowej. Koniecznie zapoznaj się również z możliwością płatności w ratach. Leczenie protetyczne naturalnie znajduje się na liście usług, za które możesz zapłacić w formie wygodnych rat, które pomogą Ci ustabilizować Twój budżet;
  • Fachową pomoc, jeśli masz jakieś pytania, sugestie co do leczenia lub chcesz po prostu się skonsultować, zanim podejmiesz decyzję np. na temat licówek.

Dostępny również profil firmowy kliniki dentystycznej na Facebooku. Będziesz miał tutajmożliwość nie tylko być na bieżąco z ofertą gabinetu dentystycznego, ale przede wszystkim będziesz mógł zapoznać się z opiniami byłych pacjentów, którzy właściwie są wciąż obecnymi pacjentami. Większość z nich twierdzi bowiem, że nigdy nie była pod opieką lepszego dentysty, a leczenie protetyczne podsumowuje bardzo wysoką oceną i w razie potrzeby chętnie wraca do gabinetu, bez strachu przed dentystą.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu