oki event


WWW: https://www.oki-event.com/

Dodano: 2022-02-28

Telefon: 693 277 778

Miejscowość: Poznań

Adres: Grunwaldzka 33b

Kod pocztowy: 60-783

Źródła:
https://www.oki-event.com/oferta/konferencje-poznan/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kompleksowa organizacja konferencji w Poznaniu


Organizacja firmowego wydarzenia powinna rozpocząć się na kilka miesięcy przed planowanym terminem. W sytuacji, gdy właścicielowi zależy na określonej lokalizacji, wtedy może okazać się, że rezerwacji należy dokonać jeszcze wcześniej, aby mieć pewność, że dany obiekt będzie wolny. W przypadku niektórych firmowych eventów jak najbardziej można z dużym wyprzedzeniem określić datę, mowa tutaj choćby o jubileuszach czy bankietach. Z kolei w przypadku szkoleń i konferencji wystarczy kilka miesięcy wcześniej rozpocząć organizację. 

Mimo szczegółowego zaplanowania każdego etapu firmowego wydarzenia należy nastawić się na liczne problemy techniczne czy też personalne, które bez odpowiednich znajomości trudno będzie naprawić. Na szczęście wcale nie trzeba samodzielnie wykonywać wszystkich obowiązków organizacyjnych. Na terenie Wielkopolski działa firma OKI-EVENT, która od lat wspiera lokalnych przedsiębiorców w przygotowaniach dotyczących firmowych imprez, bankietów i kongresów. 

Organizacja konferencji w Poznaniu

Przede wszystkim należy podkreślić, że firma pomaga w organizacji zarówno stacjonarnych wydarzeń, jak również wideokonferencji czy szkoleń online. Doświadczeni pracownicy posiadają szerokie kontakty w branży, dzięki czemu są w stanie zaplanować niemal każdy rodzaj firmowego wydarzenia - bez względu na tematykę czy liczbę uczestników. Pierwszym etapem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na zorganizowanie planowanego eventu. Tutaj kluczową rolę odgrywa dostępność sporej liczby miejsc parkingowych oraz noclegu w przypadku kilkudniowych szkoleń. Ponadto przedstawiciele poznańskiej marki eventowej zajmą się m.in.:

  • wypożyczeniem i podłączeniem sprzętu audio-video,
  • przygotowaniem oprawy graficznej w postaci m.in. zaproszeń, banerów i materiałów informacyjnych,
  • transmitowaniem wydarzenia online,
  • wykonywaniem fotorelacji z firmowego eventu,
  • zatrudnieniem profesjonalnych tłumaczy,
  • współpracą ze sprawdzoną firmą cateringową (liczba posiłków będzie dopasowana do czasu trwania konferencji).

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu