Paleczny Sp. z o.o.


WWW: https://www.paleczny.pl

Dodano: 2022-03-22

Telefon: 500595959

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kaliszówka 4

Kod pocztowy: 01-909

Źródła:
https://www.paleczny.pl/oferta/skup-akumulatorow/
https://www.rozmiar.com/ile-kosztuje-kg-akumulatora.php
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czym zajmuje się skup akumulatorów?


Skupy złomu to przedsiębiorstwa zajmujące się odkupywaniem od klientów elementów metalowych oraz urządzeń w celu dalszej sprzedaży. Podobne działania mają proekologiczny charakter, ponieważ dają możliwość zredukowania ilości odpadów. Niekiedy firmy te są zainteresowane starymi samochodami, które ze względu na zły stan techniczny nie nadają się do dalszej jazdy. Są one poddawane rozbiórce, dzięki czemu istnieje możliwość oddzielenia części nadających się do dalszego użytku od tych, które powinny zostać zutylizowane. W skupie można zostawić wiele urządzeń, takich jak katalizatory czy akumulatory.

Przechowywanie ich w piwnicach czy na strychach nie jest dobrym pomysłem, ponieważ zawierają one szkodliwe związki, a ponadto zajmują dużo miejsca, przez co mogą przeszkadzać. Współpraca ze skupem przebiega sprawnie i daje szansę zarobienia dodatkowej gotówki, która jest wypłacana od ręki. Tym wartym uwagi jest Paleczny. Zatrudnia on rzeczoznawców proponujących uczciwe ceny, które są satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Skupują oni urządzenia niklowo-kadmowe oraz ołowiowe, niezależnie od stanu, w jakim się znajdują. Dysponują specjalnymi pojemnikami i kontenerami przeznaczonymi do transportu oraz magazynowania takich sprzętów i posiadają flotę pojazdów, dzięki czemu klienci nie muszą udawać się do siedziby firmy osobiście.

W przedsiębiorstwie pracują przeszkolone i doświadczone osoby, które wiedzą, w jaki sposób obchodzić się z odpadami uznawanymi za niebezpieczne. Są one w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Polski i kierują ofertę do klientów z akumulatorami pochodzącymi z:

  • serwerowni,
  • central telefonicznych,
  • zakładów przemysłowych,
  • wózków widłowych,
  • maszyn sprzątających.

To świetne rozwiązanie dla posiadaczy urządzeń różnych typów, niezależnie od ich stanu technicznego.

Klienci mają zagwarantowaną szybką wycenę, po której mogą podjąć decyzję o sfinalizowaniu transakcji. Skup akumulatorów funkcjonuje w taki sposób, by nie szkodziły one środowisku naturalnemu. Wszystkie działania podejmowane przez pracowników są dokładnie przemyślane, dlatego ich usługi zyskują na uznaniu. Rozwiązanie to jest polecane nie tylko ze względu na korzyść majątkową. Zostawianie akumulatorów w miejscach do tego nieprzeznaczonych, przykładowo w osiedlowych kontenerach, może wiązać się z otrzymaniem mandatu, a skupy pozwalają go uniknąć.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu